دانلود بازی Scanner Sombre برای PC

بازی Scanner Sombre از آثاری همچون Gone Home و Firewatch الهام گرفته و در سبک کاوش-محور توسعه یافته است. این اثر قرار است گیمر‌ها را در دنیای تاریک غار‌ها رها کند و از این‌رو کاربران در این بازی، خود را در غار‌هایی زیرزمینی که در تاریکی مطلق به سر می‌برند، پیدا می‌کنند. بازیکنان باید با استفاده از ابزار اسکنر لیدار (LIDAR) از غار‌های زیرزمینی فرار کنند و خود را به سطح زمین برسانند. اسکنر LIDAR با استفاده از نور‌های بسیار ناچیز، صفحه‌ای سه‌بعدی با رنگ‌های مختلف تشکیل می‌دهد که به کاربران اجازه می‌دهد از محیط پیرامون خود با خبر شوند. با پیش‌ بردن بازی، کاربران متوجه می‌شوند که احتمالا تمامی چیز‌هایی که در محیط دیده می‌شوند، شکل واقعی خود را به آن‌ها نشان نمی‌دهند و دیگر اینکه شاید آن‌ها در این غار‌ها تنها نیستند. پس از استشمام بوی رطوبت بیدار می‌شوید و پس از باز کردن چشمانتان سنگ‌های بزرگی را در پیرامون خود مشاهده می‌کنید؛ درحالی که نور چشمک‌زن کوچکی در دوردست به چشم می‌خورد. شدت سردردی که گریبان‌گیر شما شده است با گذشت مدتی کم می‌شود و شما خودتان را در نقطه آغازین سفرتان می‌بینید؛ جایی که دوست شما کسی نیست جز تاریکی و یک کلاه. پس از سرگردان شدن در غار‌ها با ابزاری غریب مواجه می‌شوید که گویا یک اسکنر LIDAR است. پس از روشن کردن آن، نوری در کلاه ایمنی‌تان پدیدار می‌شود و شما با مجهز شدن به آن، دنیایی تازه را در مقابلتان می‌بینید. این اثر کوتاه‌تر در عین حال غنی‌تری است که با وجود زمان کوتاه‌اش می‌تواند تجربه جدیدی را برای کاربران به ارمغان بیاورد. این بازی با ویژگی‌هایی همچون القای «ترس از فضای بسته» شاید برای برخی از کاربران احساس ناراحتی به‌وجود بیاورد.

Scanner Sombre PC-SKIDROW

Scanner-Sombre-pc-cover

تصاویری از محیط بازی:

Scanner-Sombre-screenshots Scanner-Sombre-screenshots

Scanner-Sombre-screenshots Scanner-Sombre-screenshots

Scanner-Sombre-screenshots Scanner-Sombre-screenshots

info

 Regaining consciousness you smell the damp. Opening your eyes you see the stone walls of the chamber flickering by the light of the fire; you stumble to your feet and kick a helmet clattering across the floor. Slowly the ache in your head begins to subside and you notice the beginnings of a passage. After a few steps the darkness consumes you. Returning to the safely of the fire you see a LIDAR scanner on the floor – a trigger press results in a faint glow coming from inside the helmet. You put the helmet on, adjust the beam-width and proceed into the abyss….

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64 bit OS. Windows 7 or Greater
Processor: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Radeon HD 2000/GeForce 8
DirectX: Version 10
Storage: 3 GB available space
Sound Card: Ad Lib Music Synthesizer or greater

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

– دانلود بازی Scanner.Sombre-SKIDROW با لینک مستقیم