دانلود بازی Secrets of War برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

Secrets of War یک بازی شوتر بالا به پایین است که با المان های مخفی برگفته از جنگ جهانی دوم عرضه شده است. وظیفه شما در این بازی حمله به مناطق تحت کنترل نازی ها و کنترل تمامی نیروهای خودی است. باید دشمنان خود را به صورت تکی و چندنفره شکست دهید و آنها را از سوراخشان به بیرون بکشید. ماموریت ها تنوع خوبی دارند و می توانید در تقسیم بندی های بخش کمپین بازی شرکت کنید. هرچه قدر که بیشتر پیشروی کنید، مهارت هایتان بالاتر می رود و قدرت مخفی کاری بالایی خواهید داشت. داستان بازی در سال ۱۹۴۳ جریان دارد و زمانی بازی را شروع می کنید که نازی در حال توسعه یک سلاح مخفی هستند. این سلاح مخفی با عنوان پروژه فینیکس شناخته می شود و ماموریت شما این است که به پایگاه آنها نفوذ کنید و اطلاعات بیشتری در مورد این پروژه کسب کنید. در نهایت شما باید این سلاح را نابود کنید و قبل از اینکه جهان را به نابودی بکشد، آنها را شکست دهید.

Secrets of War PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Secrets-of-War

در بازی Secrets of War دو نوع ماموریت را تجربه خواهید کرد و در کنار آن می توانید وارد مبارزات انتخابی که تحت عنوان مراحل فرعی هستند شوید. همواره سعی کنید که سلاح های خود را ارتقا دهید و در حالت سکوت کارهای خود را انجام دهید. هر ماموریت شما در واقع راهی برای پایان دادن به جنگی بزرگ است و همه چیز به شما بستگی دارد. از دیگر ویژگی های بازی می توان به مجهز کردن نیروها و استفاده کردن از دشمنان به عنوان تهدید اشاره کرد. اگر به دشمن نزدیک هستید، سعی کنید که از چاقو استفاده کنید و فشنگ های خود را حفظ کنید. چون ماموریت کلی بازی روی کسب اطلاعات و مخفی کاری جریان دارد، بهتر است که از هر گونه سر و صدا دوری کنید.

info

Secrets of War is a top-down shooter with stealth elements set in World War II. Sneak through the nazi controlled towns and areas silently or in disguise, taking enemies one by one, or go all out and shoot your way to the mission objective. The campaign missions have co-op modes in split-screen.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10

Processor: Intel Core i3, 2.0 ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 760

DirectX: Version 9.0c

Storage: 3 GB available space

Sound Card: Integrated audio

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Secrets of War-SKIDROW با لینک مستقیم