دانلود بازی Seeking Evil The Wendigo برای PC

دانلود بازی Seeking Evil The Wendigo که عنوانی خشونت امیز، اکشن و ماجراجویی با قابلیت واقعیت مجازی (VR) می باشد، توسط گروه HI2U کرک و منتشر شد. بازی Seeking Evil: The Wendigo عنوانی با سرعت بالا و ترسناک می باشد که در جنگل های خالی از سکنه در شمال امریکا روایت می شود. این جنگل ها به خانه ای برای شکارچیان خونین و بی رحمی که با عنوان Wendigo شناخته می شوند، تبدیل شده است. این موجود بسیار باهوش، سریع و وحشی می باشد که برای بدست آوردن طعمه خود هرکاری می کند. برای رهایی از شر این موجود شما باید هر توتم که پیدا می کنید را بسوزانید تا این طلسم شکسته شود.

داستان بازی از جایی شروع می شود که شما خود را گیرافتاده در جنگل های وحشت زده ی امریکای شمالی می یابید. به نظر همه چیز آرام می رسد ولی گول نخورید! چرا که زمین های این جنگل ها نفرین شده هستند. شما تنها نیستید و موجودی طردشده در این جنگل ها زندگی می کند و نامش Wendigo است. شما باید از دست این موجود سالم و زنده فرار کنید. برای این منظور، باید فاصله دو نقطه را با سرعت هرچه تمام تر طی کنید تا از چشمان Wendigo پنهان بمانید و محیط اطراف خود را برای پیدا کردن توتم ها کاوش کنید.

Seeking Evil The Wendigo PC-HI2U

دانلود-بازی-Seeking-Evil-The-Wendigo

تصاویری از محیط بازی

دانلود-بازی-Seeking-Evil-The-Wendigo دانلود-بازی-Seeking-Evil-The-Wendigo

دانلود-بازی-Seeking-Evil-The-Wendigo دانلود-بازی-Seeking-Evil-The-Wendigo

دانلود-بازی-Seeking-Evil-The-Wendigo دانلود-بازی-Seeking-Evil-The-Wendigo

info

 You’ll find yourself stranded in the creepy forests of North America. Things might seem peaceful, but don’t be fooled as these grounds are cursed. You’re not alone and these haunted forests are home to a legendary creature called The Wendigo. This bloodthirsty predator is fast, smart, has great senses and will do everything it can to take you down. To break the curse you’ll need to find and burn totems, the more you burn the more intense the game becomes. Therefore your best bet is to get from point A to point B as fast as possible, duck down to stay out of Wendigo’s sight and use the ank to scan the environment for nearby totems. Simply sprinting until you find the totems will get you nowhere since the Wendigo will see and catch you.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows™ 7 or higher
Processor: Intel i5-4590 / AMD FX 8350
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce GTX 970 or AMD Radeon R9 290 or higher
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: For VR support: VR headset, 2x USB 3.0 ports

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows™ 10
Processor: Intel i7-6700k or higher
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce GTX 1070 or higher
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: For VR support: VR headset, 2x USB 3.0 ports

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Seeking.Evil.The.Wendigo-HI2U با لینک مستقیم