دانلود بازی SENRAN KAGURA Burst ReNewal برای کامپیوتر

نسخه جدید و بازسازی شده ی عنوان بازی SENRAN KAGURA Burst تحت عنوان Re:Newal سرانجام برای پلتفرم PC منتشر شد. نسخه ای که توسط گروه CODEX از این بازی کرک شده، کامل ترین نسخه یعنی Tailor-Made Limited Edition است که شامل حاوی دو دیسک از موسیقی متن این بازی (شامل ۵۸ قطعه‌ی موسیقی) و کد دسترسی به محتوای بسته‌ی الحاقی این بازی می شود. هم چنین بسته ی الحاقی Beautiful Something Yukata نیز در این نسخه قرار گرفته است. این بسته ی الحاقی شامل یومی (Yumi) به عنوان یک شخصیت قابل بازی که اپیزود مختص به خود را خواهد داشت، لباس‌های Burst Girls Uniform و Old Hanzo Uniform و ستِ Love-Dovey Couple Dirama می شود.

هر نینجایی که امروز به عنوان یک نیروی اثرگذار در دنیا فعالیت می کند، از یک دانش آموز شروع به کار کرده است. امروزه، این دانش آموزان در دبیرستان های استاندارد امروزی تحصیل می کنند که قبلا برج هایی کهن با حال و هوای ژاپنی بوده است. شما می توانید به اعضای گروه آکادمی بین المللی Hanzo ملحق شوید یا یکی از دختران آکادمی Hebijo Clandestine را انتخاب نمایید و زندگی پرمخاطره و افتخارآمیز آن ها را تجربه نمایید. تمامی رابط بصری بازی SENRAN KAGURA Burst ReNewal بازسازی شده اند و تجربه ای کاملا سه بعدی را به شما خواهند داد. اشیاء متعددی برای جمع آوری وجود دارند و شخصیت های متعدد گوناگونی در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

SENRAN KAGURA Burst ReNewal PC-CODEX

آپدیت بازی Update v1.06-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-SENRAN-KAGURA-Burst-ReNewal

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس نسخه رسمی CODEX فشرده سازی شده است.
  • پک بسته الحاقی DLC Pack-CODEX در این نسخه لحاظ گردیده است. تمامی DLCهای منتشرشده در این نسخه وجود داشته و فعال می باشند.
  • فایل انتخابی Bonus-Content و باندل چهار زبان (فرانسوی، کره ای و دو زبان چینی) در محتوای دانلودی شما از وبسایت دانلودها لحاظ گردیده است. فایل انتخابی Credits Video مربوط به عوامل سازنده بازی می باشد که می توانید جداگانه دریافت کنید. دقت داشته باشید که دانلود این فایل الزامی نیست.
  • حجم بازی از ۹٫۴گیگابایت به شروع از ۳٫۴گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۴ الی ۸دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی حداکثر ۲۲گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
info

Every ninja, from the mythical tricksters of old to the covert operatives of the modern day, began as a student. Today, those students train at secret schools throughout Japan, from converted old castles to normal-looking high schools. Join the finest among equals at Hanzo National Academy, or the tough-as-nails survivors of Hebijo Clandestine Girls’ Academy, as they risk their young lives (and their nicest outfits!) for honor, family, and friends.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+
Processor: Intel i5 @ 2.8GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750
DirectX: Version 11
Storage: 23 GB available space

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10
Processor: Intel i5 @ 3.5 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
DirectX: Version 11
Storage: 23 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com