دانلود بازی Shards of Infinity برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

بازی Shards of Infinity در ادامه ی عنوان موفق Ascension می باشد که استودیو Temple Gates Games وظیفه توسعه و انتشار آن را بدست گرفته است. چهار فرقه ی مختلف در محیط بازی وجود دارند که باید ارتش خود را از میان آن ها انتخاب و ایجاد کنید و گروهی از بیگانگان و قهرمانان را گرد هم آورید. حملات سهمگین و غافلگیرانه ای به دشمنان خود داشته باشید، آن ها را نابود کرده و امپراطوری خود را توسعه دهید. با تبحر در بازی Shards of Infinity می توانید قدرت های نامحدودی را برای خود کسب کنید که هیچ کس نتواند شما را شکست دهد.

داستان بازی از جایی شروع می شود که Infinity Engine متلاشی می شود و تمامی باقی مانده های آن در سرتاسر دنیا، مشغول به ویرانی می شوند. حال، شما باید تمامی نیروهای گوناگون و کاربردی را گرد هم آورید تا بتوانید دوباره Infinity Engine را تولید کنید. آیا می توانید از پس این موضوع برآمده و زنده بمانید؟ بازی Shards of Infinity قابلیت اجرا به صورت ۲ الی ۴نفره را دارد و هر دور بازی حدود ۳۰دقیقه است. شما می توانید از طریق شبکه و به صورت لوکال (آفلاین) با دوستان خود بازی کنید و یا اینکه آنلاین شوید و یا با هوش مصنوعی تعبیه شده در بازی مسابقه دهید.

Shards of Infinity PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Shards-of-Infinity

info

One-hundred years ago, The Infinity Engine was shattered and its reality-bending shards have destroyed most of the world. Now, it falls upon you to gather your forces, defeat your adversaries, and rebuild the Infinity Engine! Will you survive?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or higher

Processor: Intel Core i3 2.00 GHz or AMD equivalent

Memory: 256 MB RAM

DirectX: Version 11

Storage: 200 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Shards of Infinity-SiMPLEX با لینک مستقیم