دانلود بازی Shark Attack Deathmatch 2 برای کامپیوتر

Shark Attack Deathmatch 2 یک بازی اکشن هیجان انگیز است که در دنیای زیر آب جریان دارد. نبرد وحشیانه ای را همراه با هرج و مرج بسیار تچربه خواهید کرد و می توانید در حالت های مختلف وارد ماموریت های بازی شوید. کوسه های وحشتناکی را می بینیم که به سمت هم حمله می کنند. شما در نقش یک غواص باید به تیم اضافه شوید و نقش اصلی خود را ایفا کنید. مبارزه در بخش مولتی پلیر بازی نهایت لذت را برایتان دارد و خشونت بالایی را در این بخش می بینیم. کوسه های وحشتناک تهدید بزرگی برای شما هستند و تا ۸ نفر می توانید در این بخش حضور داشته باشید. در حالت غارت بازی هم می توانید به عنوان کوسه سفید بزرگ ایفای نقش کنید و شکارچی این اقیانوس بزرگ باشید. غواصان توسط کوسه ها دریده می شوند و اندامشان در اقیانوس پخش می شود.

Shark Attack Deathmatch 2 PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Shark-Attack-Deathmatch-2

بازی Shark Attack Deathmatch 2 دارای بخش بقا هم است و بازیکنان می توانند در بخش کوآپ تجربه کنند. یورش وحشیانه کوسه ها طوری است که تنها باید فرار کنید و باید با استراتژی درست به آنها ضربه بزنید. بخش اکشن بازی دیوانه وار و وحشیانه است و به خوبی خوی ترسناک کوسه ها در بازی به بازیکن القا می شود. طراحی گرافیکی بازی عالی است و حتی دوربین وارد دهن کوسه می شود تا عملیات شکار خود را با حس و حال بهتری انجام دهید. در ابتدای بازی اقیانوس زیبا به نظر می رسد و دیدن ماهی ها و جلبک هایی که رقصان رقصان حرکت می کنند جذاب است. اما بازی به زودی خوی وحشیانه خودش را به شما نشان می دهد و می توانید بلافاصله ریتم اکشن بازی را شروع کنید. خرابه هایی از هواپیماها و کشتی هایی را هم می بینیم که در کف پهن شده اند و اقیانوس ها در ان پنهان شده و حتی غواصان هم می توانند از آن استفاده کنند.

info

Shark Attack Deathmatch 2 captures the thrill of underwater multi-player mayhem like no other game. The combat is savage, gritty and brutal. Players hunt each other down in various game modes with the constant threat of terrifying sharks joining in on the bloodshed.Tear divers apart as you take on the the role as the ocean’s top apex predator, The Great White.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel or AMD 2.20 GHz (dual-core)

Memory: 2 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 460 or Radeon HD 7690M XT

DirectX: Version 9.0c

Network: Broadband Internet connection

Storage: 2500 MB available space

Sound Card: DirectX®-compatible

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Shark Attack Deathmatch 2-SKIDROW با لینک مستقیم

ADs