دانلود بازی She Sees Red برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

She Sees Red یک تریلر لایواکشن تعاملی است که با صحنه های درام و خشونت بار پر شده است و مسئولیت پذیری شما نقشی اساسی در تجربه بازی دارد. هرکدام از روندهای داستانی بازی حدود نیم ساعت زمان می برد، اما در حالت کلی و با احتساب کات سین های سینمایی باید ۹۰ دقیقه برای هر روند از بازی وقت بگذارید. داستان بازی از جایی شروع می شود که قتلی مرموز در یک باشگاه شبانه اتفاق می افتد. یک کاراگاه برای بررسی این قتل اعزام می شود و به عنوان بخشی از وظایف خود قصد دارد تا قاتل را پیدا کند. او شواهد فراوانی کسب می کند و متوجه می شود که درواقع یک قتل عام بوده است.

شما باید تمام شواهد و پازل های بازی را حل کنید تا بتوانید به سرنخ های بیشتری برسید و در نهایت کیس را حل کنید. روایت پویا وغیرخطی بازی فوق العاده جذاب است و پایان مختلفی را می توانید برحسب انتخاب های خود رقم بزنید. ۴ پایان برای بازی طراحی شده است و همگی هم نمی توانند شما را به پیروزی برسانند. شما باید انتخاب خود را با توجه به قسمت های مختلف و شواهد و سرنخ ها انجام دهید و شم کاراگاهی خود را بهبود بخشید. موشن کپچرهای بازی به صورت ویدئوهای واقعی و توسط بازیگران حرفه ای ضبط شده است و حسی متفاوت نسبت به دیگر آثار به شما می دهد.

She Sees Red PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-She-Sees-Red

بازی She Sees Red را می توانید برحسب ماهیت الگوهای رفتاری تجربه کنید و اتفاقات را طوری رقم ببرید که خودتان از سرنخ ها متوجه می شوید. در واقع این خاصیت به خود بازیکن مربوط می شود که چقدر سرنخ ها توانسته اند به او دیدگاه بدهند و برای اثبات کردن یک موضوع کافی هستند. اگر نتیجه گیری های نادرستی داشته باشید، نمی توانید پایانی خوش رقم بزنید و در پیدا کردن قاتل واقعی ناکام خواهید بود. حرفه ای بودن موشن کپچرها هم این امکان را ایجاد می کند که بازیکن نسبت به کاراکترهای بازی حس مسئولیت پذیری داشته باشد و با دقت تمام دیالوگ ها و انتخاب های خودش را بررسی کند.

info

She Sees Red is an interactive live-action thriller full of drama, violence, and your responsibility. Each walkthrough takes 30-35 minutes, but total video running time is about 90 minutes. There’s been a strange murder in a night club. A detective is doing her best to find the elusive murderer who continues their killing spree leaving abundant evidence behind. Make different choices to affect the plot line and reveal all pieces of the puzzle.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64-bit

Processor: Core i3 / AMD A6 2.4Ghz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Direct X 11.0 compliant video card

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Quad Core 2.3GHz or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Direct X 11.0 compliant video card with 2GB RAM

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی She Sees Red-DARKSiDERS:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم