دانلود بازی Shift Quantum Traps برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در دانلود بازی Shift Quantum مغز شما به چالش کشیده می شود و باید در یک اثر پازل پلتفورمر مراحل را طی کنید و فضای رعب آور بازی را تجربه کنید. شما دنیای سیاه و سفید بازی را معکوس می کنید و از موانع برای خودتان مسیرهای فرار می سازید. گیم پلی خلاقانه بازی باعث می شود که تجربه جذابی در طول بازی داشته باشید و افکار خود را متمرکز کنید. باید مرتبا جهان را تغییر دهید و محیط خود را پیچیده کنید. هر سطح از بازی ذهن شما را درگیر می کند و کمک می کند که فکر بازتری داشته باشید.

باید از تمامی بلوک ها استفاده کنید و با گیم پلی ویژه بازی پیش روید. موانع در واقع راهی برای خروجی هستند و می توانید سری به دنیاهای معکوس بازی هم بزنید. با جهان بسیار شیک روبرو هستیم و درواقع یک واقعیت مجازی سایبری روبروی شما قرار دارد. ۸ عنصر در گیم پلی بازی دیده می شود که مراحل مکانیکی بسیار جذابی را با پازل های مختلف فراهم می کند. شما یک شخصیت را همراه خود دارید که با هوش مصنوعی کنترل می شود و بسیار مرموز است. بخشی وجود دارد که می توانید مراحل را خودتان طراحی کنید و خلاقیت خود را به کار گیرید. موسیقی دانلود بازی Shift Quantum منحصربفرد است و پس زمینه فیلم Cyber-Noir برای این منظور استفاده شده است.

Shift Quantum Traps PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Shift-Quantum

در بازی Shift Quantum Traps توانایی های شما روز به روز مورد آزمایش قرار داده می شود و هر سطح سخت تر از سطح قبلی احساس می شود. بافت های گرافیکی بسیار عالی دیده می شوند و جلوه های ویژه هم سر جای خودشان قرار دارند. توسعه مراحل یکی از اصلی ترین بخش های بازی است و باید فکر زیادی روی آن داشته باشید. دیواره ها دارای تیغ هستند و نباید با آنها برخورد کنید. گاهی یک شخصیت دختر هم وارد قضیه می شود و باید سعی کنید که برای رسیدن به وی تلاش کنید یا اینکه او را نجات دهید.

info

In this one of a kind puzzle platformer, tease your brain with a unique mechanic called Shifting. Create negative space by inverting the black and white world to transform barriers into escape routes. Shift the world, twist your environment, bend your mind to unveil its secrets and solve each brain-drilling level.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or above
Processor: Intel i5 or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: ATI Radeon HD6000 series -OR- GeForce GTX 600 (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
Storage: 2 GB available space
Sound Card: Any integrated or dedicated sound card that supports directsound
Additional Notes: Online connection is required to share and download community levels

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و توسط فایل SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Shift Quantum Traps-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs