دانلود بازی Shoguns Empire Hex Commander برای کامپیوتر

پس از انتشار بازی Shoguns Empire Hex Commander بر روی گوشی های اندرویدی، این بازی در ۲۷م ژوئن ۲۰۱۹ برای پلتفرم PC توسط استودیو Home Net Games منتشر شد. این بازی در سبک استراتژیک و ایندی می باشد و شما باید در آن برای رسیدن به شوگان اصلی ژاپن تلاش کنید. داستان بازی در زمانی است که امپراطوری ژاپن متزلزل بوده و هرکسی هرکار دلش می خواهد انجام می دهد. هرکسی ادعای استقلال کرده و این شما هستید که باید به فرمانروای اصلی ژاپن در قرون وسطی تبدیل شوید و شوگان باشید! در این بازی شما می توانید ده ها کمپین مختلف در ۱۵ کلن تاریخی جذاب را انتخاب کنید. شما باید از استان های خود محافظت کرده و برای بدست آوردن یونیت های جدید تلاش کنید تا بتوانید قدرت نظامی خود را افزایش دهید و استقرار خود را استحکان ببخشید.

متحدین خود را افزایش دهید، جنگ ها را آغاز کرده و سطح افتخارات خود را روز به روز افزایش دهید تا بتوانید نسبت به همسایگان خود نرخ های بالاتری را وضع کرده و درآمد بهتری داشته باشید. در بازی Shoguns Empire Hex Commander باید اقتصاد خود را تقویت کنید تا بتوانید بهترین تغذیه را برای ارتش خود داشته باشید، استان های خود را آپگرید کرده و ارتشی توقف ناپذیر را ایجاد کنید. شما می توانید نینجاها یا آشیگارو (سامورایی های حرفه ای) را استخدام کنید و ارتش خود را با تاکتیک های حرفه ای مستحکم کنید. شمشیرها، تیرکمان ها و سلاح های گوناگونی در این بازی تعبیه شده اند که باید نسبت به رویکرد خود، بهترین آن ها را انتخاب کنید. سربازان شما دارای سیستم یادگیری هستند و با هر بار حضور در جنگ ها، می توانند تجربیات بیشتری داشته باشند و در نبردهای بعدی، قدرت آن ها افزایش خواهد یافت. خود را برای مبارزات تاریخی قرون وسطی ژاپنی ها آماده کنید!

Shoguns Empire Hex Commander PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Shoguns-Empire-Hex-Commander

 

info

The Empire of Japan is tearing itself apart. Fights are constantly breaking out between its provinces. The reign of your clan begins — become Shogun, ultimate ruler of the Medieval Japan. Shogun’s Empire: Hex Commander is a turn-based strategy game from the creator of Earth 21XX series.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Core 2 Duo or equivalent – 1.5 GHz or higher

Memory: 512 MB RAM

Graphics: 256 MB VRAM

DirectX: Version 10

Storage: 300 MB available space

Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7

Processor: Core 2 Duo or equivalent – 1.5 GHz or higher

Memory: 1 GB RAM

Graphics: 1 GB VRAM

DirectX: Version 10

Storage: 300 MB available space

Sound Card: DirectX compatible

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Shoguns Empire Hex Commander-DARKZER0 با لینک مستقیم