دانلود بازی Shovel Knight Specter of Torment برای PC

بازی Shovel Knight با آن گرافیک هشت بیتی و الهام گرفتن‌هایش از بازی‌های مختلف توانست طرفداران زیادی را به خود جذب کند.  بسته الحاقی Specter of Torment داستان ماجراجویی شوالیه شبح است و داستان بازی، دقیقا قبل از وقایع بازی اصلی رخ می‌دهد. جایی که دونوان، شوالیه شبح، به همراه پدر خود راهی Tower of Fate می‌شود و بازی به شما نشان می‌دهد که وی چگونه به شوالیه شبح تبدیل شده است و در قبال این اتفاق، افسونگر از وی چه می‌خواهد. در واقع وقتی این بسته الحاقی را بازی می‌کنیم، می‌فهمیم که شوالیه شبح، اصلی‌ترین فرد The Order of No Quarter است و در کنار این بخش، وی را می‌توان جاه طلب‌ترین شخصیت بازی نامید، شخصی که سر زندگی خود قمار می‌کند و خب در آخر بازنده این میدان است.

Shovel Knight Specter of Torment PC-GOG

Shovel-Knight-Specter-of-Torment-pc-cover

بار دیگر استودیو یات کلاب نشان داد که در امر داستان‌سرایی و به تصویر کشیدن شخصیت‌ها چقدر می‌تواند خوب عمل کند و با یک پایان‌بندی مناسب، به خوبی وقایع این نسخه را به نسخه اصلی وصل می‌کند. شاید این امر را بتوان به این موضوع ربط داد که شخصیت‌های Specter of Torment، همان شوالیه‌های دنیای اصلی بازی هستند و بار دیگر آن‌ها را ملاقات می‌کنیم. ملاقات با هشت شوالیه The Order of No Quarter و افسونگر سبب شده است تا روایت داستانی بازی و شخصیت پردازی‌ها همانند قبل در سطح خوبی قرار داشته باشد و خب از طرفی این انتخاب‌ها باعث شده‌اند تا بزرگترین نقطه ضعف بازی نیز بوجود آید.

 

 به واسطه ماموریتی که افسونگر در اختیار شما قرار داده است، وظیفه دارید با هشت شوالیه مختلف جنگیده و آن را وارد محفل The Order of No Quarter کرده تا از افسونگر پیروی کنند. حال شما باید با شوالیه‌هایی بجنگید که قبلا آن‌ها را ملاقات کرده‌اید و یک حس تکراری بودن به شما دست می‌دهد. طراحی مراحل نیز همانند گذشته است ولی در اینجا یک سری تغییرات در نحوه رویارویی با چالش‌ها برای بازیکن تعبیه شده است. شوالیه شبح و آن اسلحه منحصربه‌فردی که در اختیار دارد، سبب شده است تا مبارزات و گیم‌پلی بازی تا چندین لول برای بازیکن راحت‌تر شود. همچنین یکی از بخش‌هایی که در اینجا نسبت به نسخه اصلی متفاوت است، مروبط به نحوه استفاده از قابلیت ویژه یا سلاح دوم شخصیت اصلی می‌شود. در بازی Shovel Knight برای استفاده از قابلیت‌ها و جادوهایی که در اختیار می‌گرفتید، باید جهت بالا را نگه داشته و یک دکمه دیگر را فشار می‌دادید که در مبارزات شلوغ یا باس فایت‌ها شدیدا شما را اذیت می‌کرد. حال در بازی Shovel Knight: Specter of Torment به راحتی با زدن تنها یک دکمه می‌توانید از قابلیت‌های خود استفاده کنید چرا که سلاح‌ها و جادوهای شوالیه شبح، بسیار کارآمدتر و مورد استفاده‌تر از قبل شده است. از همین‌رو در کنسول نینتندو سوییچ براحتی زمانی که کنترلر پرو را در اختیار ندارید و می‌خواهید به واسطه جوی‌کان‌ها به صورت اسپلیت اسکرین به بازی کردن بپردازید، بتوانید براحتی بازی کرده و لذت ببرید.

منبع توضیحات: زومجی

 

تصاویری از محیط بازی:

Shovel-Knight-Specter-of-Torment-screenshots Shovel-Knight-Specter-of-Torment-screenshots

Shovel-Knight-Specter-of-Torment-screenshots Shovel-Knight-Specter-of-Torment-screenshots

Shovel-Knight-Specter-of-Torment-screenshots Shovel-Knight-Specter-of-Torment-screenshots

info

Shovel Knight: Specter of Torment is the action-packed prequel to Shovel Knight! Take control of Specter Knight, servant to the Enchantress, in a quest to recruit a cadre of knights and create the Order of No Quarter. With his scythe and preternatural agility at the ready, he can glide across the ground, clamber up walls, and command an arsenal of curious weapons.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2
Processor: Intel Core 2 Duo 2.1 ghz or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 2nd Generation Intel Core HD Graphics (2000/3000), 512MB
DirectX: Version 9.0
Storage: 250 MB available space

راهنمای نصب

1) پس از دانلود و اکسترکت فایل های فشرده به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیاز به کرک ندارد. پس از اتمام نصب، بازی را به راحتی اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

– دانلود بازی Shovel.Knight.Specter.of.Torment.v3.0a-GOG با لینک مستقیم