دانلود بازی Silver Chains برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

بازی Silver Chains در دسته عناوین ترسناک و معمایی قرار می‌گیرد که می‌تواند کاربران را درگیر اتفاقات و رویدادهای خود سازد. استودیو بازی‌سازی کرکد هدز (Cracked Heads) وظیفه ساخت این بازی را بر عهده گرفته و شرکت هدآپ گیمز (Headup Games) به عنوان ناشر آن را عرضه کرده است. این بازی با پشتیبانی از موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) ساخته شده و به همین علت می‌توان تا حد زیادی به واقع‌گرایانه بودن بازی مطمئن بود. همچنین سازندگان اعلام کرده‌اند که به لطف وجود این موتور قدرتمند، جست و جو و پرسه زدن در محیط‌های تاریک بازی می‌تواند بسیار ترسناک و البته هیجان‌انگیز باشد.

داستان بازی ترسناک Silver Chains در بازه‌ی زمانی حکومت ملکه ویکتوریا جریان دارد. بسیاری از رمان‌ها، فیلم‌ها و آثار ترسناک معروف با حال و هوای این دوره ساخته شده‌اند که به نظر می‌رسد به موفقیت احتمالی بازی Silver Chains کمک خواهد کرد. شما در شخصیتی با نام پیتر (Peter) قرار خواهید گرفت که با مشاهده فیلم‌های موجود در بازی، می‌توانید تصادف اتفاقی آن را مشاهده کنید. بعد از این وقوع این تصادف، وی در حالی که زخمی شده در یک منطقه ناشناخته بیدار شده و قصد دارد تا از اتفاقات در حال وقوع در اطراف خود مطلع شود. سپس با جست و جو در محیط اطراف خود، شاهد عناصر و موجودات ترسناکی خواهد بود که جان او را تهدید می‌کنند. وی از این نقطه قصد فرار دارد و می‌خواهد هرچه سریع‌تر به مکانی دیگر منتقل شود. البته با توجه به معمایی و مرموز بودن داستان بازی، پس از فرار و انتقال به نقطه‌ای دیگر، متوجه می‌شوید که قبلا به این مکان آمده‌اید و از اینجا داستان ترسناک بازی آغاز می‌شود.

Silver Chains PC-HOODLUM

نسخه فشرده FitGirl با حجم ۴٫۴GB اضافه شد

دانلود-بازی-Silver-Chains

گیم‌پلی بازی در سبک اول شخص دنبال می‌شود و اساس آن بر مبنای جست و جو، کاوش و تحقیق در محیط بازی است. درواقع برای مطلع شدن از اتفاقات داستان بازی، باید به دنبال کشف حقایق و معماهای زیادی بروید. سرنخ‌های مختلف و متفاوتی در محیط بازی وجود خواهند داشت که باید آن‌ها را پیدا کنید. پیش‌روی در داستان بازی نیازمند حل معماها و پازل‌های موجود خواهد بود و باید به این صورت در بازی پیشرفت کنید. در نهایت تیم سازنده‌ی بازی Silver Chains لیستی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های مهم و هیجان انگیز این عنوان منتشر کردند:

  • شما به یک منطقه ناشناخته و محیطی ترسناک و دورافتاده منتقل خواهید شد و باید یک محیط کاملا وحشتناک و تاریک را تجربه کنید.
  • مراحل مخفی در بازی وجود خواهد داشت و برای دسترسی به آن‌ها می‌بایست معماها را حل کنید. از کاوش در محیط بازی غافل نشوید…!
  • فرار بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود و باید همیشه برروی این قابلیت تمرکز داشته باشید. به هیچ وجه با موجوداتی که از شما قدرتمند‌تر هستند درگیر نشوید.

منبع توضیحات: گیم فا

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس نسخه رسمی HOODLUM با نام Silver Chains-HOODLUM فشرده سازی شده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۷٫۸گیگابایت به ۴٫۳گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۳ الی ۷ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۱۳گیگابایت است.
  • از کتابخانه ی XTool که توسط Razor12911 توسعه یافته، استفاده شده است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
info

After his car hit a tree in a stormy night, Peter wakes up in an old abandoned mansion, somewhere in England. He can´t remember why and how he got here, but soon he realises that the house is not as abandoned as it seems. While trying to find a way out of the house, Peter has to uncover the dark secrets of what has happened in this place.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i5-3470 (3.2 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz)

Memory: 5 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265

Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-6500 (3.2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590

Storage: 15 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود
ADs