دانلود بازی Skirmish Line – United Front برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

شما در نقش فرمانده ی تاکتیکال متحدین در تئاتر صلح می باشید که باید ارتش امپراتور ژاپن را دفع کند و با محیطی کاملا پویا و تغییرپذیر خود را تطبیق دهد. مقر نظامی خود را بهبود ببخشید، دژهای نظامی بسازید و ارتش خود را به سمت موفقیت رهبری نمایید. بازی Skirmish Line اثری در سبک بازی های خون و خون ریزی است که از دوربین چشم پرنده ای استفاده می کند، ارتش های آن نیمه خودکار هستند و قابلیت ایجاد وقایع تصادفی بسیار بالایی را دارد. Skirmish Line سعی دارد تا تجربه ای جدید را به گیمرها القا کند و شامل مکانیزم ها و محتوای کاملا جدیدی است. سه حالت بی نهایت در این بازی قرار دارد که با عناوین دفاع تا سرحد مرگ، سیستم تدافعی نقطه ای و حالت کمپین شناخته می شوند. در حالت دفاع تا سرحد مرگ، شما باید سه موقعیت نظامی را از دست ارتش امپراتوری ژاپن در امان نگه دارید؛ آیا علیه حملات شدید ژاپنی ها عقب نشینی می کنید و جان افرادتان باارزش خواهد بود یا نه! تا سرحد مرگ برای دفاع از مرز و بوم خود می جنگید؟

در حالت کمپین شما می توانید ارتش دلخواه خود را ایجاد کرده و مدیریت نمایید و در ماموریت های متعدد شرکت کنید. شما باید به عنوان فرمانده ی ریسک پذیر حضور یافته و به هر قیمتی که شده، جان افراد خود را در ماموریت های دشوار حفظ کرده و پیشروی نمایید. هرچقدر بیشتر پیشروی کنید، ماموریت های دشوارتر و خونین تر در برابر شما خواهد بود و البته، جوایز و آیتم های گوناگونی به شما اعطا می شود تا بتوانید ارتش خود را تقویت کنید.

Skirmish Line United Front PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Skirmish-Line

info

Skirmish Line is a Mud-and-Blood-like game, taking core fundamentals such as as a bird’s eye view camera, semi-autonomous units, and heavy randomization. Skirmish Line aims to deliver an updated playing experience, featuring new mechanics and content. Both fans of Mud and Blood and new players alike will find the game challenging as they face off against the fanatical Imperial Japanese army, featuring a host of exotic weapons, vehicles, and of course, the infamous Banzai charges.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista or greater

Processor: Dual Core CPU @ 2.0GHz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: GeForce 7800, AMD HD 4600, Intel HD Graphics 3000 or above

Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما غیرفعال باشد. سپس فایل فشرده دانلودشده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت نمایید.

2) توسط فایل اجرایی SiMPLEX.exe شروع به نصب بازی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Skirmish Line United Front-SiMPLEX با لینک مستقیم