دانلود بازی Slay the Spire برای کامپیوتر – نسخه نهایی PLAZA

بالاخره نسخه نهایی بازی Slay the Spire در ۲۳م ژانویه ۲۰۱۹ در شبکه استیم منتشر گردید. این بازی برای مدت حدود ۱سال به صورت دسترسی زودتر از هنگام در اختیار گیمرها قرار گرفته بود و توانست نمرات به شدت بالا و مثبت را از طرف منتقدین و گیمرها دریافت کنید. بازی کامپیوتری قتل اسپایر در سبک بازی های کارتی، استراتژیک و مبارزات نوبتی روگ-لایت است که توسط استودیو Mega Crit Games توسعه و انتشار یافته است. عرشه ای منحصر به فرد را برای خود ایجاد کنید، با موجودات عجیب و غریب مواجه شوید، امپراطوری های نیروهای عظیم را کشف کنید و اسپایر را سلاخی کنید!

دقت داشته باشید که کارت های خود را هوشمندانه انتخاب کنید. بیش از صدها کارت مختلف برای اضافه شدن به میز کارت های شما وجود دارند و هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود برای پیشروی در اسپایر هستند. کارت هایی را انتخاب کنید که با یکدیگر همخوانی دارند و می توانند با ادغام نیروهای خود، دشمنان شما را نابود سازند. بازی Slay the Spire از گیم پلی کاملا پویا استفاده می کند؛ هر بار که عازم سفر ماجراجویانه ی خود در اسپایر شوید، ظاهر و رابط کاربری متفاوتی را خواهید چشید. این شما هستید که مسیر پرمخاطره یا ایمن را انتخاب می کنید، کارت های مختلف، قلمروهای گوناگون و حتی باس هایی که با آن ها می خواهید بجنگید به انتخاب شماست.

Slay the Spire PC-PLAZA

دانلود-بازی-Slay-the-Spire

تقربا ۱۵ گزینه برای شخصی‌سازی مراحل به بازی اضافه شده است که به شما اجازه می‌دهد روند مراحل را به سلیقه‌ی خود سخت‌تر و یا آسان‌تر کنید. برای مثال یکی از این گزینه‌ها به شما اجازه می‌دهد کارت‌های خود را قبل از شروع بازی تغییر داده و کارت‌های مورد نظرتان را با خود به همراه داشته باشید. یکی دیگر از این گزینه‌ها به شما این امکان را می‎دهد که مسیر نقشه را ساده‌تر کرده و تنها یک مسیر در نقشه باقی بگذارید. فعال کردن تمامی گزینه‌هایی که به سختی بازی اضافه می‌کنند، تقریبا یک چالش غیر ممکن را برای شما به همراه خواهد داشت. برای دسترسی به این مود جدید شما ابتدا باید با پشت سر گذاشتن یک چالش روزانه، اچیومنت My Lucky Day را بدست بیاورید.

منبع توضیحات: دانلودها و گیم فا

info

We fused card games and roguelikes together to make the best single player deckbuilder we could. Craft a unique deck, encounter bizarre creatures, discover relics of immense power, and Slay the Spire!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, 10

Processor: 2.0 Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 256mb Video Memory, capable of OpenGL 2.0+ support

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Slay the Spire-PLAZA با لینک مستقیم