دانلود بازی Sleep Tight برای کامپیوتر – عنوانی شوتر و تویین-استیک

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Sleep Tight یک عنوان موفق برای طرفداران سبک تویین-استیک می باشد که توسط استودیو We Are Fuzzy توسعه و انتشار یافته است. این بازی را می توان در سبک اکشن، استراتژیک و دفاع از قلعه دانست. دانلود بازی Sleep Tight از کنترل کلاسیک Twin-Stick (بازی‌های تیراندازی که از دو آنالوگ دسته‌بازی جهت کنترل شخصیت و هدف گیری استفاده کرده و دوربین بازی از بالاست) بهره می‌برد که بیشتر طرفداران بازی‌ها در این سبک با آن آشنایی دارند.

در این بازی کنترل یک کودک به بازیکنان محول می‌شود که باید با هیولاهای مختلف مبارزه کند و با ساخت قلعه‌هایی از جنس بالش به دفاع از خود بپردازد. این بازی به وسیله‌ی افراد شناخته‌شده‌ای نظیر مکس برمن و اسکار مار ساخته شده است. که هر دو در ساخت مجموعه بازی‌های Far Cry دست داشته‌اند. در راس آنها نیز دیلن اِکران، طراح کاراکتر‌های دیزنی مشغول به کار است.

Sleep Tight PC-PLAZA

دانلود-بازی-Sleep-Tight

در دانلود بازی Sleep Tight وظیفه نگهداری از اتاق خواب کودکان در مقابل هیولا‌های شب به بازیکنان سپرده می‌شود. کاربران در حین بازی با استفاده از وسایل اتاق خواب همچون بالش‌ها و اسباب بازی‌ها به ساخت آیتم‌های دفاعی در مقابل دشمنان می‌پردازند. در آن سو در حالی که تله‌هایی برای هیولا‌ها در اتاق خود برپا می‌کنید در آن سو با استفاده از سلاح‌های پلاستیکی دشمنان را از خود دور می‌کنید. بازی مذکور که از المان‌های هنری Pixar الهام گرفته است، نوامبر ۲۰۱۷ معرفی شد. در کنار روند مبارزه با هیولا‌ها در آن سو بازی با گرافیک پیکسلی و داستان خود قصد دارد پیام خاص بازی را به بازیکنان جوان انتقال دهد.

بیش از ۱۲کاراکتر متعدد را می توانید آنلاک کنید، شیوه های متعدد بازی را با یکدیگر ادغام کرده و مسابقات جدید تولید نمایید. هیولاهای بسیار زیاد و احمق بازی را تجربه کنید. با سختی های متعددی که بر سر راه پیشرفت شما قرار دارند به مبارزه بپردازید.

منبع توضیحات: دانلودها و زومجی

info

This unique twin-stick shooter, base-builder hybrid comes wrapped in blankets of nostalgia! Construct your strongest pillow fort during the day and defend your bedroom from endless hordes of monsters each night. This fast paced arcade style game packs some deep strategy, and you’ll need to use your wits if you’re going to survive to the top of the leaderboards. With 12 unlockable characters, mix and match playstyles, an abundance of silly monsters, a charming score, and an endless amount of nights that increase in difficulty as you progress, good luck putting Sleep Tight down to rest!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: AMD FX-4350, 4.2 GHz / Intel Core i5-2300, 2.80 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD HD 7870, 2 GB / NVIDIA GTX 660, 2 GB
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Sleep Tight-PLAZA با لینک مستقیم

ADs