دانلود بازی Slime-san Superslime Edition برای کامپیوتر

نسخه کاملا جدید دانلود بازی Slime-san تحت عنوان Superslime Edition منتشر شد. این نسخه دارای تمامی سه کمپین بازی اصلی به همراه تعدادی مراحل و ویژگی های جدید می باشد. اسم دو کمپین جدید با نام Mama’s Madness و Blackbird’s Kraken به چشم می خورد. بازی Slime-San توانسته جایزه های بسیار بسیار متعددی را از آن خود کند.

عنوان Slime san یک بازی کم حجم ۸بیتی در سبک اکشن و ماجرایی است که توسط Headup Games برای پلتفرم کامپیوتر منتشر شده است. در این بازی ماجرایی شما نقش موجود کوچک سبز رنگی به نام Slime-san را دارید، یک روز که او به کار همیشگی خودش مشغول بود و در اطراف یک جنگل آرام و سر سبز می خزید و می گشت ناگهان یک کرم بسیار غول پیکر نمایان شد و او را با ولع تمام بلعید. حالا او که در اعماق شکم این کرم بزرگ اسیر شده است باید تصمیم بگیرد که یا با اسید معده ی او هضم شود یا این که با پرش، سرخوردن، خزیدن و استفاده از تمام توان و هوشش راهش را به خارج از معده او باز کرده و به دهان این کرم بزرگ برگشته و آزاد شود…

Slime-san Superslime Edition PC-PLAZA

نسخه کاملا جدید Superslime Edition جایگزین شد

دانلود-بازی-Slime-san-Superslime-Edition

info

Slime-san: Superslime Edition includes all three major campaigns as well as some brand new levels and features! Mama’s Madness: You’ve been swallowed by a giant worm! Your goal is to platform yourself through its intestines back out its mouth before you get digested!

Blackbird’s Kraken: You were about to take a vacation with your family and got eaten whole by a giant Kraken?! Once more you’ll need to jump, slime & slide your way out! Sheeple’s Sequel: Sheeple believes he’s an NPC in a video game and decides to recode himself as the villain! Can you beat his mind-bending levels?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP: Service pack 3
Processor: 2GHz
Memory: 1000 MB RAM
Graphics: 512MB VRAM
DirectX: Version 9.0
Storage: 900 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Slime-san Superslime Edition-PLAZA با لینک مستقیم

ADs