دانلود بازی Soul Grabber برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Soul Grabber یک بازی جذاب در سبک بزن-بهادری می باشد که المان های ماجراجویانه و کاوش سیاهچاله ها را با هم ادغام کرده است و همین امر باعث تقابل شما با موجودات ترسناک و هیولاهای عجیب و غریب شده است. تله های مرگبار و شوالیه های شیطانی قدرتمند در انتظار شما هستند! این بازی اثری از استودیو Masthead می باشد که در ۱۸م فوریه ۲۰۱۹ در شبکه استیم به صورت رسمی منتشر شده است. شما در نقش روح یک باستان شناس می باشید که توسط جادویی شوم در سرزمینی مخروبه و اسرارآمیز که مملوء از خطرهای گوناگون است، گیر افتاده.

تنها هدف شما مبارزه کردن و پیداکردن راهی برای خروج از این مکان خطرناک است. شما باید با استفاده از قدرت ها و توانایی های خود در مراحل بازی پیشروی کنید و از پس خطرات بر بیایید. بازی Soul Grabber دارای ۳محیط کاملا بزرگ و متفاوت می باشد و مبارزه با باس های گوناگون را در خود جای داده است. شما باید با ده ها گونه ی مختلف از دشمنان مقابله کنید و مهارت های کشتار خود را افزایش دهید.

Soul Grabber PC-PLAZA

دانلود-بازی-Soul-Grabber

info

Soul Grabber is a fun beat ’em up game mixed up with randomized dungeon crawling and exploration in which you will face countless fearsome mobs and grotesque beasts, hidden deadly traps and powerful demon knights. You play as an archaeologist soul trapped by a dark spell in a magical and devastated world, full of dangers. Your goal is to fight your way through these lands by possessing enemy bodies and using their strengths and abilities to advance through the levels, packed with dangers.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10

Processor: Intel Core i3 or better

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 275 or better

DirectX: Version 9.0c

Sound Card: Generic sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10

Processor: Intel Core i5 or better

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 275 or better

DirectX: Version 9.0c

Sound Card: Generic sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Soul Grabber-PLAZA با لینک مستقیم