دانلود بازی Space Pirates And Zombies 2 برای کامپیوتر

کرک سالم PLAZA برای دانلود بازی Space Pirates And Zombies 2 که اثری در سبک فضایی، اکشن و استراتژیک می باشد، هم زمان با انتشار بازی در شبکه استیم منتشر شد. استودیو MinMax Games Ltd. وظیفه ی توسعه و انتشار این بازی را به عهده داشته است. شما در این بازی به طراحی و بهبود سفینه ی مادری خود مشغول می شوید. کهکشانی با حضور بیش از ۲۰۰کاپیتان منحصر به فرد را کاوش کنید که هرکاری که شما می توانید انجام دهید را می توانند انجام دهند. با ویروس زامبی ها که به جان کهکشان افتاده مبارزه کنید و علیه آن زنده بمانید. متحدین خود را ایجاد کرده و فرمانروایی خود را شروع کنید. امپراطوری خود را بسازید. هم چنین قابلیت سندباکس نیز در دانلود بازی Space Pirates And Zombies 2 برای طرفداران این حالت در بازی ها، تعبیه شده است. تمامی کهکشان شما با حمله ی زامبی ها به هم ریخته است. با آن ها توانسته اید بر زامبی ها غلبه کنید اما تمامی زیرساخت های شما نابود شده اند، سوخت شما کم بوده و باید در تمامی باقی مانده ها جست و جو کنید تا بتوانید زنده بمانید. به دلیل کاهش منابع، تمامی سفینه های فضایی به نبرد با یکدیگر می پردازند و هرکدام که برنده شود، زنده می ماند. شما باید با دوستان قدیمی خود متحد شوید تا بتوانید نیروی خود برای نبرد با مخالفین را تقویت کنید. نبردهای شما باعث آسیب دیدن سفینه های فضایی و کشته شدن خدمه ی آن ها می شود. ولی شما می توانید بازمانده های بیشتری را جمع کنید. تمامی اجزای دانلود بازی SPAZ 2 به صورت مدولار و تولید تصادفی می باشند.

Space Pirates And Zombies 2 PC-PLAZA

دانلود-بازی-Space-Pirates-And-Zombies-2

تصاویری از محیط بازی:

دانلود-بازی-Space-Pirates-And-Zombies-2 دانلود-بازی-Space-Pirates-And-Zombies-2

دانلود-بازی-Space-Pirates-And-Zombies-2 دانلود-بازی-Space-Pirates-And-Zombies-2

دانلود-بازی-Space-Pirates-And-Zombies-2 دانلود-بازی-Space-Pirates-And-Zombies-2

info

In SPAZ 2 you must survive in an evolving post apocalyptic Galaxy. The zombie threat is defeated, infrastructure has collapsed, fuel is scarce, and scavenging means survival. Initially the Galaxy contains hundreds of fleets, each trying to survive. AI captains do everything the player can. The player is not special and is not the center of the Galaxy. As resource scarcity becomes critical, ships come into conflict just to survive. Factions may form for protection or split due to starvation. Old friends must become fodder. Stronger factions establish and defend territories, set up resource hubs, and establish star bases. Weaker factions may resort to banditry. Each captain is unique, persistent, and shapes the Galaxy.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/Vista/7/8/10
Processor: 2.6 Ghz Dual Core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 1GB 3D DirectX 9 Compatible video card
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows XP/Vista/7/8/10
Processor: 3.1 Ghz Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 2GB 3D DirectX 9 Compatible video card
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Space.Pirates.and.Zombies.2-PLAZA با لینک مستقیم