دانلود بازی Spellsword Cards Demontide برای کامپیوتر

بازی Spellsword Cards Demontide اولین اثری است که در سال ۲۰۱۹ در سبک بازی های کارتی می باشد و ماجراجویی های کاملا منحصر به فرد را به گیمرها خواهد رساند. شیوه های متعددی هم چون درفتینگ، روگ لایت و معمایی برای این بازی در نظر گرفته شده و از یک سیستم چندکلاسه منحصر به فرد بهره مند می باشد. بیش از ۵۰رئیس پیش روی شما خواهند بود و صدها دشمنا گوناگون با شما مبارزه خواهند کرد. این بازی اثری از استودیو One Up Plus است که در ۷م مارس ۲۰۱۹ در شبکه استیم منتشر شده است. هفت کلاس جداگانه در این بازی قرار دارد که می توانید هرکدام را جداگانه انتخاب کنید یا آن ها را با یکدیگر ترکیب نمایید. شما می توانید هیروهای خود را شخصی سازی کنید، لباس دلخواه خود را به تن آن ها کرده و شیوه ی بازی دلخواه خود را پیاده سازی نمایید.

در دنیای کاملا گسترده ی بازی سفر کنید و با چالش های گوناگون روبرو شوید. بیش از ۵۰۰کارت در گیم پلی بازی وجود دارند که می توانید آن ها را از طریق سیستم لوت یا خریداری از فروشگاه های موجود در بازی تهیه کنید. بازی Spellsword Cards Demontide از خط داستانی غنی و عمیق بهره مند است که باعث شده تا محیط گیم پلی بازی بسیار گسترش یابد و هرنوع ماجراجویی که می خواهید در آن وجود داشته باشد. مقبره های کهن و سیاست های غنی در دنیایی فانتزی می تواند تصور شما را به خود جلب کند و حس استراتژیک شما را تحریک نماید.

Spellsword Cards Demontide PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Spellsword-Cards-Demontide

info

The only solo CCG this year, where you level up and access more powerful cards as you adventure through a story driven campaign. With 7 main classes to mix and match with, you can easily customize your own hero and deck to suit your individual play style. Adventure through a diverse world with heaps of quests and encounters. Hundreds of cards to acquire via loot or stores and unique crafting recipes for legendary cards that are lost artifacts.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Any

Processor: Any

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Any

DirectX: Version 8.0

Storage: 1100 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Spellsword Cards Demontide-DARKSiDERS با لینک مستقیم