دانلود بازی Spider-Man Shattered Dimensions برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

اگر قرار باشد که نام چند تن از شخصیت های بسیار معروف کتاب های Comic را نام ببریم، حتما یکی از آن ها مرد عنکبوتی خواهد بود، شخصیتی که توسط مدیر کمپانی Marvel آقای استن لی (Stan Lee) در سال ۱۹۶۲ خلق شد و از آن زمان تاکنون به یکی از معروف ترین ابرقهرمان های دنیا تبدیل شده است. بیش از ۴۰ سال است که شخصیت مرد عنکبوتی در کتاب ها، فیلم ها، کارتون ها و بازی های کامپیوتری حضور دارد. نام این شخصیت محبوب، باعث شده تا هر چیزی که با آن در ارتباط باشد، مورد توجه مردم و علاقه مندان این قهرمان قرار بگیرد. با توجه به داستان های هیجان انگیز و سرگرم کننده این ابرقهرمان ها، روز به روز بر تعداد بازی هایی که بر اساس این شخصیت ها ساخته می شوند، افزوده می شود.

داستان بازی Spider-Man Shattered Dimensions اصلا پیچیده نیست. مرد عنکبوتی داستان ما برای مقابله با دشمن خود mystero باید به وسیله ی ۴ سنگ به چهار بعد برود. در بازی Spider-Man Shattered Dimensions با کاراکترهای زیادی ازکاراکترهای معروف marvel مواجه می شوید.

Spider-Man Shattered Dimensions PC-RELOADED

نسخه فشرده FitGirl با حجم ۴٫۳GB اضافه شد

دانلود-بازی-Spider-Man-Shattered-Dimensions

به نظر می رسد که استفاده از سبک Cel-Shaded در بازی های کامپیوتری مورد توجه بسیاری از سازندگان قرار گرفته است. سبکی که به نظر می رسد آینده درخشانی را پیش روی خود دارد. انتخاب سبک Cel-Shaded برای این بازی کار بسیار خوبی بود. نسخه های گذشته این بازی در بخش گرافیکی حرف چندانی برای گفتن نداشتند و در مقایسه با سایر بازی های Platformer بسیار ضعیف بودند. استفاده از سبک Cel-Shaded علاوه بر اینکه به بازی رنگ و روی تازه ای بخشیده، ضعف های آن را هم پوشش داده است. طوری که این نسخه در مقایسه با عنوان ها قبلی، بهتر به نظر می رسد.

این سبک باعث شده که بازی Spider-Man Shattered Dimensions شباهت زیادی به کتاب های Comic مرد عنکبوتی پیدا کند که قبلا در Ultimate Spider-Man هم این سبک را به زیبایی تجربه کرده بودیم و از این جهت می تواند مورد توجه بسیاری از علاقه مندان قرار بگیرد. موسیقی هایی که برای بازی ساخته شده اند، بسیار خوب است و با توجه به مکان هایی که بازی در آن ها جریان دارد، تغییر می کند. در کنار موسیقی خوب بازی می توان به صداگذاری شخصیت ها نیز اشاره کرد. برای صداگذاری روی شخصیت های بازی از صداپیشگان کارتون های این عنوان استفاده شده است.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس دو نسخه رسمی توسط RELOADED و نسخه ریتیل روسی (SMSD_DVD.iso) فشرده سازی شده است.
  • آپدیت نسخه استیم بر روی بازی اعمال شده است. کرک RELOADED که بر اساس SecuROM بود، با کرک مناسب با استیم که توسط machine4578 منتشر شده، جایگزین شده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی انکود نشده است. تمامی فایل ها اوریجینال هستند و دستکاری نشده اند.
  • حجم بازی از ۱۵٫۵گیگابایت به ۴٫۱گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب بین ۳ الی ۱۰دقیقه می باشد که باتوجه به قدرت سیستم شما متغیر است.
  • حجم مورد نیاز بعد از اتمام نصب بازی ۱۴گیگابایت می باشد.
  • حداقل ۲گیگ فضای رم خالی برای نصب این ریپک لازم است.
info

Spider-Man: Shattered Dimensions is a video game based on the Marvel Comics superhero Spider-Man. Players control four different versions of Spider-Man, each originating from a different universe in the Marvel Comics multiverse. Previous Spider-Man voice actors Neil Patrick Harris, Christopher Daniel Barnes, Dan Gilvezan, and Josh Keaton each voice one of the four Spider-Men.

The game revolves around an artifact known as the Tablet of Order and Chaos. When it is shattered into pieces during a fight between Spider-Man and Mysterio, it causes problems with multiple Marvel Universe realities. Madame Web calls on four versions of Spider-Man from four realities to assist her in bringing the realities back into balance: the Amazing Spider-Man, Spider-Man Noir, Spider-Man 2099, and Ultimate Spider-Man.

Shattered Dimensions received fairly positive reviews from critics. Reviewers generally praised the idea of bringing four Marvel universes together, and lauded the voice acting and humor, though criticism was aimed at the story, choice of villains and the overall design of the cutscenes as well as technical difficulties.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

CPU: Pentium(R) Intel Core® 2 Duo 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 3800+ or better

RAM: 1 GB of RAM for Windows ® XP / 2 GB Windows ® Vista systems

OS: Windows® XP (with Service Pack 3) or (Windows Vista® with Service Pack 2)

VIDEO CARD: 256 MB 3D hardware accelerator card required – 100% DirectX® 9.0c with Shader Model 3 support (NVIDIA® GeForce™ 7800 256 MB and better chipsets / ATI® Radeon™ X1800 256 MB and better chipsets)

TOTAL VIDEO RAM: 256 MB

HARDWARE T&L: Yes

PIXEL SHADER: 3.0

VERTEX SHADER: 3.0

SOUND CARD: Yes

سیستم پیشنهادی:

CPU: Intel Core 2 Quad Q6700 @ 2.66 GHz / AMD Phenom X3 8450 @ 2.1 GHz or better

RAM: 1 GB of RAM for Windows ® XP / 2 GB Windows ® Vista systems

OS: Windows® XP (with Service Pack 3) or (Windows Vista® with Service Pack 2)

VIDEO CARD: ATI Radeon HD 3870 512 MB / NVIDIA GeForce 8800 GT 512 MB or better

TOTAL VIDEO RAM: 512 MB

HARDWARE T&L: Yes

PIXEL SHADER: 3.0

VERTEX SHADER: 3.0

SOUND CARD: Yes

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Spider-Man Shattered Dimensions-RELOADED :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

———————–

دانلود نسخه فیت گرل Spider-Man: Shattered Dimensions (Steam)-FitGirl:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم