دانلود بازی Spider-Man The Movie برای PC

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در سال ۲۰۰۲ پس از سال ها انتظار و کش و قوس های فراوان، فیلم زنده اسپایدرمن به کارگردانی سام ریمی روی پرده سینماهای جهان قرار گرفت و رکوردهای فروش را شکست. بازی Spider-Man The Movie براساس همین فیلم و برای کنسول های مختلفی عرضه شد و در آن توبی مگوآیر و ویلم دفو مسئولیت تامین صدای کاراکترهای خود را بر عهده گرفتند. گیم پلی و نوع بازی شباهت های زیادی به دو عنوان قبلی اسپایدرمن که Activition پیشتر برای کنسول های خانگی منتشر کرده بود داشتند. ولی دوربین و کنترل ها تا حدودی بهبود یافته، فنون و ضربات متنوع تر شده و المان های مخفی کاری هم در گیم پلی یافت می شد. گرافیک بازی Spider-Man The Movie در آن زمان هم حرف نداشت. اما بی تردید اوج نبوغ تیم سازنده را باید در ایجاد سیستم مبارزات هوایی جستجو می کردید. سیستم مذکور جذابیت و هیجان خاصی به مراحل بیرونی می داد و باعث شد تا هوارادان اسپایدرمن سرانجام قادر شوند به نبرد هوایی با حریفان بپردازند.

تیم سازنده با وجود پیروی از خط اصلی داستان فیلم، آن را گسترش دادند. بنابراین در بازی Spider-Man The Movie علاوه بر گرین گابلین، غول های دیگری نیز حضور داتشند که همگی از کمیک استریپ های اسپایدرمن به عاریت گرفته شده بودند( این مسئله در سلسله بازی های بعدی که از روی فیلم های زنده ایپایدرمن ساخته شدند نیز رعایت شد). bonusهای فراوانی در بازی یافت می شد که در جالب ترین شان این بود که می توانستید گرین گابلین را آزاد و با او بازی کنید! در مجموع نقدهایی که بر بازی نوشته شد، مثبت بود و سبب شد تا در میان پرفروش ترین عناوین سال قرار گیرد. البته انتقادهایی نیز از آن به عمل آمد که بیشتر در خصوص صداپیشگی بی حس و حال توبی مگوآیر، کسالت آور بودن مراحل داخل محیط های بسته، مدت زمان کوتاه و یا دوربین دردسرساز بازی بود.

Spider-Man The Movie PC-P2P

دانلود-بازی-Spider-Man-The-Movie

سایر بازی های اسپایدرمن

info

Peter Parker (Tobey Maguire) develops super-spider powers after being bitten by a genetically altered spider. The game opens with an optional tutorial, narrated by Bruce Campbell, where Peter learns to use his powers and the player learns the controls of the game and how to read the HUD. After competing in a wrestling match as Spider-Man, Peter is cheated out of his prize money by the fight promoter. After the fight promoter is robbed by a thief, Peter lets the thief go out of spite.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

CPU: Pentium II or Athlon XP

CPU SPEED: 266 mhz

RAM: 64 MB

OS: Windows 95/98/ME/2000/XP (NT not supported)

VIDEO CARD: 100% DirectX 8.0 compatible 4 MB Video Card

TOTAL VIDEO RAM: 4 MB

3D: Yes

DIRECTX VERSION: 8.0 (included)

SOUND CARD: Yes

FREE DISK SPACE: 200MB of uncompressed hard disk space for game files (minimum install); plus an additional 100MB for Windows swap file

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Spider-Man The Movie-P2P با لینک مستقیم