دانلود بازی Spike Volleyball + Update v20190320 برای کامپیوتر

علاقه مندان به بازی والیبال می توانند با دانلود Spike Volleyball یک تجربه لذت بخش از این اثر داشته باشند و والیبال سالنی را با گیم پلی جذابی تجربه کنند. بیش از ۵۰ تیم از رده های مردان و زنان در بازی وجود دارد که در یک شبیه سازی جذاب ارائه شده اند و می توانید سرعت و انعطاف پذیری را در انجام این بازی مشاهده کنید. برای موفقیت باید از کدهای خاصی استفاده کنید و بتوانید والیبال را به خوبی بشناسید. همکاری در بازی اهمیت بالایی دارد و باید بازیکنانی را در پست های خاص قرار دهید تا بتوانند ریتم سرعتی و بسیار خوبی به تیم شما بدهند. می توانید تاکتیک خود را به صورت مدام تغییر دهید و حریفان خود را از گارد خود خارج کنید. باید تیم ها را یک به یک ببرید و بتوانید شانس خود را برای قهرمانی جهان بالا ببرید.

Spike Volleyball PC-CODEX

آپدیت بازی Update v20190320-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Spike-Volleyball

با دانلود بازی Spike Volleyball می توانید مهارت های والیبالی خودتان را نشان دهید و تمام هیجان موجود در این ورزش را تجربه کنید. تیم ها با اطلاعات کامل حضور دارند و می توانید آنها را مشاهده کرده و تحلیل کنید. این تحلیل ها کمک می کند که از بازیکنان مستعد استفاده کنید و پیچیده ترین بازی ها را هم به نفع خودتان تمام کنید. بازی از موتور Unreal 4 بهره برده است و شاهد صحنه های اکشن و جذابی چه از دیدگاه گیم پلی و چه از دیدگاه گرافیکی هستیم.

بنابراین تنها کاری که شما باید انجام دهید همکاری است و برای این منظور می توانید از عناصر خاصی که بازی در اختیارتان می گذارد استفاده کنید. می توانید شخصی سازی ها را روی بازیکنان صورت دهید و به عنوان یک بازیکن بازی را تجربه کنید. بخش آنلاین هم می تواند بسیار جذاب باشد و شما را در قالب چالش های سخت تر قرار دهد. طراحی محیط های سالن جالب توجه است و به هیچ عنوان تکراری دیده نمی شود.

info

50 national teams, men’s and women’s, go head to head in a realistic indoor volleyball simulation. Speed, reflexes, teamwork: all the elements needed for success are there for a spectacular sports experience.

Manage your own team and take it to the highest level. Enter multiple international tournaments, change your tactics to catch your opponent off guard and become world champions!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft Windows 7 64bit

Processor: Intel Core i3-2100 or AMD Phenom II X4 945

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTS 450 or AMD Radeon HD 6770

DirectX: Version 10

Storage: 10 GB available space

Additional Notes: A PC-compatible game controller is required to play Spike Volleyball.

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Microsoft Windows 10 64bit

Processor: Intel Core i5-3470 or AMD FX-6300

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 6870

DirectX: Version 10

Storage: 10 GB available space

Additional Notes: A PC-compatible game controller is required to play Spike Volleyball.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v20190320-CODEX با لینک مستقیم

دانلود بازی Spike Volleyball-CODEX:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم