دانلود بازی Star Wars Battlefront II برای کامپیوتر

نسخه ی فول آنلاک برای دانلود بازی Star Wars Battlefront II هم زمان با انتشار آن در شبکه Origin، توسط گروه ۳DM منتشر شد. دقت کنید که این نسخه فقط فول آنلاک می باشد و دیتای اصلی بازی را شامل می شود و هنوز بازی کرک نشده است. بازی دارای قفل گذاری Denuvo و Origin DRM می باشد. در حال حاضر دیتای بازی قرار گرفته تا اگر می خواهید از آن برای سی دی کی اوریجینال خود بدون هیچ مشکل و به صورت کاملا قانونی استفاده کنید. هم چنین، زمانی که بازی کرک شود نیز می توانید از این دیتا برای انتقال به نسخه ی کرک شده استفاده کنید. البته، اگر می خواهید بازی را به صورت کرک شده استفاده کنید، توصیه اکید وبسایت دانلودها به انتظار تا انتشار نسخه ی کرک شده می باشد. تصمیم با شماست! لطفا در دانلود خود دقت کافی را داشته باشید.

دانلود بازی Star Wars Battlefront II توسط استودیو دایس ساخته شده و البته استودیو‌های موتیو و کرایتریون نیز در ساخت آن همکاری داشته‌اند. ناشر این بازی هم مانند نسخه قبلی، الکترونیک آرتز است. داستان بازی از دید یک سرباز امپراطوری با نام ایدن روایت می‌شود و سازندگان اهمیت زیادی به قرار دادن یک بخش داستانی جذاب دانلود بازی Star Wars Battlefront II داده‌اند. همچنین بخش چندنفره این بازی نیز با وجود حالت‌ها و ویژگی‌های جدید، بهتر و کامل‌تر از نسخه اول خواهد بود. مدت زمان مورد نیاز برای به پایان رساندن بخش داستانی این بازی بین «پنج تا هشت» خواهد بود، البته این زمان به چگونگی بازی کردن شما نیز بستگی دارد؛ اما آنطور که به نظر می‌رسد این مدت زمان در حالت کلی اعلام شده باشد. گیم پلی پنج تا هشت ساعته این بازی چیزی شبیه به مدت زمان بخش داستانی بازی‌های مجموعه Call of Duty است. شاید این مدت زمان در مقایسه با بازی‌های نقش آفرینی کوتاه به نظر برسد، اما برای بسیاری از کاربران مدت زمان بازی به اندازه‌ی تجربه‌ی آن مهم نیست.

Star Wars Battlefront II Full Unlocked PC-3DM

دانلود-بازی-Star-Wars-Battlefront-II

استودیو دایس به قول خود عمل کرده است و در زمان عرضه دانلود بازی Star Wars Battlefront II، شاهد سیستم جدید جعبه‌ها و لوت بازی هستیم. در گذشته از طریق جعبه‌ها می‌توانستید آیتم‌هایی نظیر Skill Cardها و یک سری آیتم‌های افزایش قدرت را دریافت کنید. این در حالی است که از این پس Epic Star Cardها که در واقع بهترین نوع Star Cardها هستند، از طریق جعبه‌های بازی به دست نمی‌آیند و باید آن‌ها را کرفت کنید. البته بعضی از آن‌ها از طریق پک‌های شروع کننده یا پیش خرید نسخه‌های ویژه بازی در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.

 

دوال‌شاکرز: برای ساخت بازی Star Wars Battlefront II، چقدر در دنیای جنگ ستارگان و آثار مختلف مرتبط با آن تحقیق کردید؟

 تقریبا تمام زندگی‌ام را! من از دوران کودکی با اسباب‌بازی‌های مختلف مرتبط با جنگ ستارگان بازی می‌کردم و از این طریق با شخصیت‌های آن آشنا شدم. البته من پس از پایان اکران سه‌گانه اصلی مجموعه در سینما‌ها به دنیا آمدم و شانس دیدن آن‌ها در سینما را نداشتم اما سه‌گانه پیش درآمد را در سینما تماشا کرده‌ام. همچنین علاوه بر فیلم‌ها، من سه کتاب Thrawn را نیز مطالعه کردم و در آن زمان فکر می‌کردم که با خواندن آن‌ها، اطلاعات جامعی در رابطه با جهان جنگ ستارگان کسب کرده‌ام. اما پس از اینکه وظیفه ساخت بازی به من محول شد، فهمیدم که این کتاب‌ها با وجود جزییات بالای‌شان، شبیه به قطره‌ای در یک اقیانوس هستند و پس از آن سراغ محتویات و محصولات دیگر مرتبط با استار وارز رفتم تا اطلاعات خودم را بیش از پیش کامل‌تر کنم.

منبع توضیحات: زومجی

 

تصاویری از محیط بازی:

دانلود-بازی-Star-Wars-Battlefront-II دانلود-بازی-Star-Wars-Battlefront-II

دانلود-بازی-Star-Wars-Battlefront-II دانلود-بازی-Star-Wars-Battlefront-II

دانلود-بازی-Star-Wars-Battlefront-II دانلود-بازی-Star-Wars-Battlefront-II

دانلود-بازی-Star-Wars-Battlefront-II دانلود-بازی-Star-Wars-Battlefront-II

info

The Star Wars™ Battlefront™ II: Elite Trooper Deluxe Edition turns your troopers into the ultimate opponents. Every trooper class (Officer, Assault, Heavy and Specialist) is upgraded, delivering superior firepower, deadly weapons and epic combat abilities. In addition, players will receive the Star Wars™ Battlefront™ II: The Last Jedi™ Heroes pack, which includes exclusive* themed looks for Kylo Ren and Rey, inspired by the film.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows 7 SP1/Windows 8.1/Windows 10
Processor (AMD): AMD FX 6350
Processor (Intel): Intel Core i5 6600K
Memory: 8GB RAM
Graphics card (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2GB
Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 660 2GB
DirectX: 11 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Hard-drive space: 60GB

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 10 or later
Processor (AMD): AMD FX 8350 Wraith
Processor (Intel): Intel Core i7 6700 or equivalent
Memory: 16GB RAM
Graphics card (AMD): AMD Radeon™ RX 480 4GB
Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 1060 3GB
DirectX: 11.1 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Hard-drive space: 60GB

راهنمای نصب

دقت کنید که این نسخه فقط فول آنلاک می باشد و دیتای اصلی بازی را شامل می شود و هنوز بازی کرک نشده است. بازی دارای قفل گذاری Denuvo و Origin DRM می باشد. در حال حاضر دیتای بازی قرار گرفته تا اگر می خواهید از آن برای سی دی کی اوریجینال خود بدون هیچ مشکل و به صورت کاملا قانونی استفاده کنید. هم چنین، زمانی که بازی کرک شود نیز می توانید از این دیتا برای انتقال به نسخه ی کرک شده استفاده کنید. البته، اگر می خواهید بازی را به صورت کرک شده استفاده کنید، توصیه اکید وبسایت دانلودها به انتظار تا انتشار نسخه ی کرک شده می باشد. تصمیم با شماست!

سی دی کی اوریجینال بازی دارای قابلیت اتصال به سرورهای قانونی + قابلیت حضور در مسابقات آنلاین و بخش مالتی پلیر رسمی + پشتیبانی رسمی از شرکت توسعه دهنده ی بازی و وبسایت Origin + قابلیت دریافت تمامی آپدیت ها به محض انتشار و بدون نیاز به انتظار برای کرک شدن + استفاده از بخش تک نفره بازی و سایر قابلیت های یک مشترک رسمی بازی را داراست.

برای خرید سی دی کی در ورژن های مختلف می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

خرید سی دی کی اوریجینال Star Wars Battlefront II STANDARD CD-KEY GLOBAL بازی:

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Star.Wars.Battlefront.II-3DM با لینک مستقیم:

تاریخ انتشار بازی 14نوامبر 2017 می باشد و این دیتا، دیتای فول آنلاک بازی است. بازی کرک نشده است. توضیحات راهنمای نصب را حتما بخوانید!

دانلود پارت 1: Direct Link

دانلود پارت 2: Direct Link

دانلود پارت 3: Direct Link

دانلود پارت 4: Direct Link

دانلود پارت 5: Direct Link

دانلود پارت 6: Direct Link

دانلود پارت 7: Direct Link

دانلود پارت 8: Direct Link

دانلود پارت 9: Direct Link

دانلود پارت 10: Direct Link

دانلود پارت 11: Direct Link

دانلود پارت 12: Direct Link

دانلود پارت 13: Direct Link

دانلود پارت 14: Direct Link

دانلود پارت 15: Direct Link

دانلود پارت 16: Direct Link

دانلود پارت 17: Direct Link

دانلود پارت 18: Direct Link

دانلود پارت 19: Direct Link

دانلود پارت 20: Direct Link

دانلود پارت 21: Direct Link

دانلود پارت 22: Direct Link

دانلود پارت 23: Direct Link

دانلود پارت 24: Direct Link

دانلود پارت 25: Direct Link

دانلود پارت 26: Direct Link

دانلود پارت 27: Direct Link

دانلود پارت 28: Direct Link