دانلود بازی STARDROP v1.1 برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

STARDROP یک بازی اول شخص و تک نفره می باشد که شما را در نقش Aryan Vance قرار می دهد؛ شخصی که قرار است وظیفه ی امور اجرایی در نجات و بازیابی را داشته باشد. همکار شما John Kindley می باشد و شما دونفر هستید که باید عازم سفری ماجراجویانه و اسرارآمیز شوید. استاردراپ درواقع روایتگر داستانی دلنشین از یک سفینه ی فضایی، خدمه ی آن و یک شخص بخصوص است که مدت زیادی گم شده اند.  بازی STARDROP بحث های روایی خود را از طریق کات سین ها انجام می دهد و سکانس های سینمایی موجود در حین بازی نیز تعبیه شده اند. کمپین اصلی بازی بر روی داستان استاردراپ تمرکز دارد اما شما می توانید از طریق ماموریت های جانبی به کاوش دنیای STARDROP بپردازید.

اگرچه این بازی دارای معماهای زیادی است و موانع زیادی بر سر راه شما خواهد بود، اما خود داستان بازی و روایت هایی که در حین پیشروی در بازی گفته می شود، می تواند شما را راهنمایی بسزایی کند. ماموریت ها به طور کاملا شفاف گفته می شوند و طرز تفکر معقولانه ای در پشت آن هاست. اگر واقعا به این بازی توجه کنید، اسرار زیادتری را نیز کشف خواهید کرد! تمرکز اصلی بازی STARDROP بر روی داستان گذاشته شده اما تیم توسعه دهنده تا جایی که توانسته، بخش جلوه های بصری بازی را نیز توسعه داده است. به همین منظور، این بازی توانسته جایزه ی بهترین گرافیک سه بعدی را در مسابقات سال ۲۰۱۷ جشنواره ی Intel Level Up Contest دریافت کند.

STARDROP v1.1 PC-SKIDROW

دانلود-بازی-STARDROP

info

STARDROP is a single-player first-person video game where you take on the role of a Salvage & Rescue Operative named Aryn Vance. With her partner, John Kindley, at her side, the two embark on a journey full of mystery and suspense with some laughs along the way. STARDROP tells a genuine heart-felt story about a long lost starship, its crew and one individual in particular.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10

Processor: Intel Core2 Duo 3.00 GHz / AMD CPU 3 GHZ

Memory: 8 GB RAM GB RAM

Graphics: 1GB (AMD Radeon HD 7970 or Nvidia GeForce 1060)

DirectX: Version 11

Storage: 15 GB available space

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10

Processor: Intel CPU Core i7 2.5 GHz / AMD CPU 3,5 GHz

Memory: 16 GB RAM GB RAM

Graphics: 2GB (AMD GPU: AMD Radeon R9 200 Series or Nvidia GPU: Nvidia GeForce 1080)

DirectX: Version 12

Storage: 15 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود