دانلود بازی Starpoint Gemini Warlords: Endpoint برای کامپیوتر + آپدیت v2.041.0

سری جدید فرنچایز Starpoint Gemini با عنوان Starpoint Gemini Warlords در تاریخ ۲۳ می ۲۰۱۷ منتشر شد. دانلود بازی Starpoint Gemini Warlords در سبک فضایی، اکشن و RPG می باشد. این بازی به ترکیب نبردهای کشتی فضایی سوم شخص با استراتژی ۴X و گیم پلی نقش آفرینی می پردازد. کشتی های جنگی خود را بسازید و برای جنگیدن ارسال کنید. به ارباب جنگ ها تبدیل شوید و بر سیستم Gemini غلبه کنید! باید کشتی های جنگی خود را با توجه به شرایطی که برای جنگ می باشد آماده کنید و اگر خلاف درنظر گرفتن شرایط به ساخت کشتی های جنگی بپردازید، شکست قطعا دامن گیر شما خواهد شد!

Starpoint Gemini Warlords Endpoint PC-CODEX

آپدیت بازی Update v2.041.0-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Starpoint-Gemini-Warlords-Endpoint

توضیحات بسته الحاقی Deadly Dozen:

سال ها زیادی از نبردهای سخت و خونین در کهکشان می گذرد و در این مدت آرامشی مطلق در میان ساکنین سیاره ها بوجود آمده است اما در سیاره ای ناشناخته، گروهی با نام Deadly Dozen به رهبری یک موجود نامشخص درحال تشکیل است. این نیرو قصد دارد تا از آرامش و بی خبری مردم کهکشان استفاده کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن، اکثر نقاط جهان را نصرف کند. با آغاز جنگ، حملاتی کوبنده از سوی Deadly Dozen به سمت سیاره های بی دفاع صورت می گیرد و اکنون بشر خطر نابودی را احساس می کند به همین دلیل تصمیم می گیرد تا با تشکیل یک ارتش فوری از بهترین سربازان کهکشان به جنگ با دشمن برود و از پیشروی آن ها جلوگیری کند. در این بازی شما باید این نیروی محافظ را رهبری کنید و با طرح نقشه های خاص و زیرکانه به نابودی Deadly Dozen و سایر متحدان آن ها بپردازید.

 

توضیحات بسته الحاقی Titans Return:

بسته الحاقی Titans Return نیز از این سبک ها مستثنی نیست. خود را برای غوغایی از گذشته آماده کنید! تایتان ها در زمان های قدیم تمامی Gemini را فرمانروایی می کرده اند و الان وقتش هست تا یک بار دیگر برای آن تلاش کنند. به نظر می رسد که Gemini با توافقاتی که انجام داده می خواهد در مسیر آینده گام بردارد.

 

توضیحات بسته الحاقی Cycle of Warfare:

بسته الحاقی جدید چرخه های جنگ (به انگلیسی: Cycle of Warfare) بیش از ۱۰۰ ساعت محتوای جدید، شامل فتوحات و پیروزی‌ها، سناریوها و موارد دیگری را به بازی اضافه خواهد کرد. این محتوای اضافه همچنین بازیکنان را قادر می‌سازد تا یک مسیر جدید، یک سلاح جدید، یک توانایی جدید و پنج جناح تازه با نام‌های یولین پکت، کورکِرا، اَوترلندز، اَزهِری و پِرایوتیرز را آزاد کنند.

 

توضیحات بسته الحاقی Numibia:

تهدیدی جدید در سیستم Gemini اتفاق افتاده است. قبلیه ی Numibian که زمانی برای خود شکوه و قدرتی داشتند، عظمت خود را از دست داده و حمله ای ویرانگر توسط سیستم Orion را تجربه کرده اند. حال آن ها به Gemini بازگشته اند. با ملکه ای تاج به سر جدید؛ آمده اند تا نبرد ویرانگر سیستم Gemini را پیروز شوند. شما در این بسته الحاقی هم می توانید در فرقه Numibianها باشید و علیه Gemini قیام کنید، هم می توانید از خود علیه حمله ی Numibian محافظت کنید. از ویژگی های این بسته الحاقی می توان به گسترش ۳۰% نقشه ی بازی، اضافه شدن یک فرقه جدید با نام Numibia به همراه رئیس آن ها، سه فرقه جانبی جدید دیگر با نام های Highland, Eastland و Tswana، سناریوهای جدید، هفت طراحی جدید برای سفینه ها و ۴سیاره جدید اشاره کرد.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl بازی:

  • بر اساس نسخه رسمی CODEX با نام Starpoint Gemini Warlords Endpoint-CODEX فشرده سازی شده است.
  • هات فیکس بازی Hotfix-CODEX بر روی این نسخه اعمال شده است. تمامی ۵بسته ی الحاقی منتشرشده شامل Deadly Dozen, Titans Return, Cycle of Warfare, Rise of Numibia و Endpoint در این نسخه لحاظ گردیده و فعال شده اند.
  • فایل انتخابی، شامل ویدیوی عوامل سازنده ی بازی است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۹٫۱گیگابایت به شروع از ۳٫۸گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۱۰ الی ۱۲ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۱۶گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
info

Starpoint Gemini Warlords is a space sim coupled with role-playing and strategy elements. Send your mighty war fleets into combat or lead them yourself. The choice is yours. Be the Warlord!

Control your ship directly to show off your battle prowess. Aim and fire manually or command your gunners to do the job for you while you execute unique skills. Choose your companions to follow you into battle and if you need an extra hand, have your fleets join you in glorious combat. Battles in Warlords can vary from duels and small skirmishes to clashes of massive fleets in planetary orbits.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or higher (64 bit ONLY)
Processor: Intel Core 3.0 GHz or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: DirectX 11 nVidia GeForce GTX 470 / 560, 1280MB or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 250 MB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v2.041.0-CODEX با لینک مستقیم

دانلود آپدیت بازی Update v2.040.0-CODEX با لینک مستقیم

———————–

دانلود هات فیکس بازی Hotfix-CODEX با لینک مستقیم

———————–

توضیحات: نسخه CODEX و فیت گرل دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا 9م آگوست 2018 + بسته الحاقی Endpoint می باشد.

———————–

دانلود بازی Starpoint Gemini Warlords Endpoint-CODEX:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

———————–

دانلود فیت گرل Starpoint Gemini: Warlords – v2.030.0-FitGirl:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود فایل انتخابی فیت گرل fg-optional-credits-videos با لینک مستقیم