دانلود بازی Stars in Shadow Legacies + Update v37980 برای PC

بسته الحاقی جدید دانلود بازی Stars in Shadow Legacies منتشر شد. این بسته الحاقی پس از موفقیت عنوان اصلی بازی در سال ۲۰۱۶، با قیمت ارزان ۴٫۹۹دلار در اختیار طرفدارانش قرار گرفته است. داستان بازی از جایی شروع می شود که سه هزارسال از جنگ بزرگ گذشته و خطوط فرافضایی کاملا پاشیده شده اند. کهکشان در حال بیدارشدن دوباره است که باید ممنون نیرویی ناشناخته بود که این خطوط را دوباره به هم پیوند داده و همه چیز را برگردانده است. چه کسی این کار را کرده و چه نیتی از این کار داشته است؟ بسته الحاقی Legacies داستان تخیلی کاملا جدیدی را برای شما عرضه می کند که درباره ی Tinkers می باشد.

تینکرزها گروهی از سایبورگ ها هستند که به ستایش Dzibix که ماشینی عظیم و قدیمی در سیاره ی خودشان می باشد مشغول هستند. تینکرها آن را خدای خود دانسته و همین موضوع باعث شده تا اکثر سیاره تحت پوشش Dzibix قرار بگیرد. برای تسکین خاطر این خدای ساختگی، تینکرها خود را به سایبورگ ها تبدیل کرده اند و جامعه شان را به یک جامعه ی سایبرنتیک سوق داده اند. حال شما باید به این کهکشان محلق شوید، با آن ها جنگیده و همه چیز را به حالت عادی خود بازگردانید. از ویژگی های بسته الحاقی Legacies می توان به حضور تینکرها، سایبورگ ها، اجزای ویژه ی فضایی که شامل Planetary Debris و Asteroid Bases می شود، داستان خیالی کوتاهی تحت عنوان Arda Seed و وجود تکنولوژی ها، اسلحه و نبردهای جدید اشاره نمود.

Stars in Shadow Legacies PC-CODEX

|آپدیت بازی Update v37980-CODEX اضافه شد|

دانلود-بازی-Stars-in-Shadow-Legacies

بازی Stars in Shadow در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو Ashdar Games طراحی و بوسیله کمپانی Iceberg Interactive منتشر شده است. در بازی ستاره ها در تاریکی شما باید امپراطوری خود را در کهکشان بنا کنید اما برای این امر نیازمند اطلاعاتی هستید که باید آنان را طی مراحل مختلف بدست آورید. پیشرفت علم و تکنولوژی سبب افزایش آگاهی تمدن ها شده است و آنان از تجهیزات مدرنی برای مقابله با شما برخوردارند به همین دلیل در ابتدا باید نیروی خود را در دوره های متفاوت به امکانات جدید تجهیز کرده و سپس آنان را در نبرد هدایت کنید. علاوه بر اینکه باید فرمانده خوبی باشید، باید به یک سیاستمدار حرفه ای نیز تبدیل شوید زیرا شما آنقدر قدرت و تجهیزات ندارید که در با تمامی تمدن های اطراف خود وارد جنگ شوید، به همین دلیل باید مراقب حرکات و لشکرکشی های خود باشید تا در آینده با مشکل بزرگی روبرو نشوید.

تصاویری از محیط بازی:

دانلود-بازی-Stars-in-Shadow-Legacies دانلود-بازی-Stars-in-Shadow-Legacies

دانلود-بازی-Stars-in-Shadow-Legacies دانلود-بازی-Stars-in-Shadow-Legacies

دانلود-بازی-Stars-in-Shadow-Legacies دانلود-بازی-Stars-in-Shadow-Legacies

info

It’s been three thousand years after the Great War and the collapse of the hyperspace lanes. The galaxy is reawakening, thanks to an unknown influence who has restored the warp lanes back into operation. Who restored the warp lanes, and for what purpose?Legacies introduces a new playable faction, the cyborg Tinkers. The Tinkers are a race of cyborgs who worship Dzibix, an ancient mega machine located on their arid homeworld of the same name. Dzibix is — or was — an automated factory built by one of the ancient civilizations of the Golden Age.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Processor: Intel Core 2.6 GHz or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: ATI Radeon HD 4000 Series or better
Additional Notes: Stars in Shadow requires the OpenGL framebuffer extension. This extension is present on almost all graphics drivers released after 2010, but laptops made before 2010 with vendor-locked graphics drivers may not be able to run the game.

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7,8,10
Processor: Intel Core Duo 3.0 GHz or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA Geforce 400 Series or better, 1 GB RAM

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v37980-CODEX با لینک مستقیم

دانلود آپدیت بازی Update v37959-CODEX با لینک مستقیم

دانلود آپدیت بازی Update v22151-CODEX با لینک مستقیم

——————–

دانلود بازی Stars in Shadow Legacies-CODEX:

دانلود پارت 1: Direct Link

دانلود پارت 2: Direct Link