دانلود بازی Staxel v1.4.33 برای کامپیوتر – آخرین آپدیت نسخه GOG

Staxel یک بازی خلاقانه در سبک کشاورزی و زندگی روستایی می باشد که کاراکترهای دمدمی مزاجی دارد. خانه ی کشاورزی خود را ایجاد کنید، به سایر اهالی روستا کمک نمایید، به طبیعت بروید و ماهی و حشرات را شکار کنید و در نهایت، مزرعه ای بزرگ با تنوع بالای محصولات ایجاد نمایید. اگر آدم اجتماعی هستید، می توانید دوستان خود را به این بازی دعوت نمایید تا با یکدگیر مشغول شوید. در دانلود بازی Staxel وظیفه ی شما بازگرداندن مزرعه به دوران باشکوهش است. شما به عنوان جدیدترین عضو در این روستا شناخته می شوید که برنامه های زیادی را در سر دارد. اگرچه برخی از کاراکترهای بازی دارای رفتار نامتعادل هستند، اما برخی دیگر می توانند به شما به شدت کمک کنند. شکوه و عظمت را به اهالی روستا و مزرعه های آن ها بازگردانید.

در دانلود بازی Staxel بخش های بسیار متنوعی وجود دارد که می توانید در زمان استراحت خود به آن ها سر بزنید. حضور در کلکسیون های متعدد، خرج درآمد خود برای خرید تخم های باارزش، کمک به سایر اهالی روستا و ایجاد جلوه ی مناسب در بین آن ها و … از جمله تفریحات جانبی در این بازی به شما می روند. این وظیفه ی شماست که زمین های از کارافتاده و خانه ی روستایی ویرانه ای که به شما تحویل داده شده است را دوباره آباد کنید. بازی Staxel به صورت سندباکس می باشد و به شما اجازه می دهد تا تمامی محیط گیم پلی را به انتخاب خود تغییر دهید. شما واقعا می توانید دنیای منحصر به فرد خود را در این بازی خلق نمایید.

Staxel v1.4.33 (29676) PC-GOG

دانلود-بازی-Staxel

info

Staxel is a creative farming and village life game with a cast of quirky characters. Build your farmhouse, help villagers, take to the wilds to fish or hunt for bugs, and grow a variety of crops in your backyard. If you’re feeling social, you can even invite your friends over to share in the fun!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1 (64bit)
Processor: Intel Core i5 @ 2Ghz (or equivalent)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 660 1GB / AMD Radeon HD 7850 1GB
DirectX: Version 9.0
Network: Broadband Internet connection
Storage: 12 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد. پس از اتمام نصب، می توانید بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی staxel 1.4.33 (29676)-GOG با لینک مستقیم

ADs