دانلود بازی Stellar Sphere – Stellar Ring برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Stellar Sphere یک بازی ورزشی و تخیلی است که حال و هوای اکشن دارد. هدف بازی بسیار ساده است! شما باید سنگ های فضایی را تسخیر کنید و آن را به درون کرم چاله پرتاب نمایید. به همین سادگی! اما دقت کنید که این بازی در گرانش صفر شکل گرفته است و مکانیزم های فیزیکی با پیشرفت شما در بازی، دشوارتر خواهند شد. برنده شدن در بازی نیازمند ترکیبی مناسب از مهارت ها و بهترین تاکتیک ها می باشد تا بتوانید زنده بمانید. این بازی اثری از استودیو Titan Deep Space می باشد که در ۲۹م مارس ۲۰۱۹ در شبکه استیم منتشر شده است. بازی Stellar Sphere دارای دو حالت مرحله ای و بی نهایت می باشد. در بخش مرحله ای، ۲۴ مرحله ی چالش برانگیز در انتظار شماست که طریقه ی حمله ی دشمنان به شما، رفتار گرانشی و سختی کسب سنگ های کهکشانی دشوارتر خواهد شد.

هم چنین سفینه های فضایی غیر از شما نیز وجود خواهند داشت که سعی دارند تا کره های فضایی شما را بدزدند و خودشان نجات پیدا کرده و شما را به درون کرم چاله ها بیاندازند. هم چنین اسلحه گوناگون، پالس های الکترومغناطیس و موشک های هدفمند در اختیار شماست تا بتوانید دشمنان را نابود سازید. هر یک از ۲۴مرحله ی بازی را می توانید بین ۳ الی ۱۵دقیقه به پایان برسانید. هرچقدر زمان مراحل بیشتر شود، امتیاز بیشتری کسب می کنید اما دقت کنید که منابع و اسلحه شما تمام نشود! گستره ی شخصی سازی کشتی نظامی و اسلحه شما در این بازی بسیار بالاست و چالش های زیادی پیش روی شما خواهد بود.

Stellar Sphere Stellar Ring PC-PLAZA

آپدیت جدید Stellar Ring جایگزین شد

دانلود-بازی-Stellar-Sphere

info

“Stellar Sphere” is a scifi sport and action game, mainly set in space and in zero gravity. The rules of this game are tremendously simple: you must move with your ship through an area, look for a sphere, capture it, and throw it over the wormhole that is active. That’s all. Almost. There’s just one small detail, though: as you proceed with the scoring and the twenty-four levels, plus the infinite level, you’ll have to deal with different hordes of enemies who will try to turn you to ashes.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Intel I3 1.8Ghz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Intel graphics 4400

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

Sound Card: Internal

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel I5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce 960 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

Sound Card: Internal

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Stellar Sphere Stellar Ring-PLAZA با لینک مستقیم

ADs