دانلود بازی Sticks And Bones برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

مرگ نمی تواند یک دزد دریایی واقعی را متوقف کند. این شعاری است که بازی Sticks And Bones روی آن استوار شده و شما را وارد یک داستانی هیجان انگیز می کند. شما به عنوان یک دزد دریایی خوشتیپ در بازی حضور دارید و به دنبال گنج های فراوانی هستید که می تواند در هر جای دریا وجود داشته باشد. این بازی از یک داستان کوتاه تعاملی بهره می برد و وقایع بازی هم سریع السیر اتفاق می افتند. درواقع مکانیسم بازی بیشتر روی همین داستان استوار شده است و شما را در شرایط مختلفی قرار می دهد. البته گرافیک بازی تعریف چندانی ندارد و بیشتر این پازل ها و گیم پلی بازی است که شما را سرگرم می کند. باید پازل ها و دوئل هایی که وجود دارد را امتحان کنید و به سراغ المان هایی بروید که دوستشان دارید.

Sticks And Bones PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Sticks-And-Bones

بازی Sticks And Bones به عنوان یکی از برترین آثاری شناخته می شود که مراحل اپیزودیک ارائه می کنند و دارای پیش داستان بسیار جذابی هم است. این جزیره میمون ها نیست و باوجود شباهت هایش می تواند چیز جدیدی برای شما ارائه کند. بازی درواقع یک مقدمه برای آثار بزرگی است که در آینده منتشر خواهند شد. بازی در کمتر از یکسال توسط موتور یونیتی آماده شده است و مکانیسمی را ارائه می کند که در شرایط مختلف می تواند تغییر کند. شخصیت اصلی بازی را در محیط دو و نیم بعدی هدایت می کنید و می توانیدبه زیبایی در محیط بازی غرق شوید. تنها نکته جذابی که در گرافیک بازی دیده می شود، مربوط به نورپردازی عالی است و این موضوع در عرشه کشتی ها به خوبی دیده می شود. بیاد داشته باشید که شما یک دزد دریایی هستید و نباید هیچ رحمی در دریا از خودتان نشان دهید. این موضوع در برابر زندانی هایتان هم صدق می کند.

info

Death does not stop a REAL pirate! Follow the story of a brave, courageous and handsome pirate as he continues his journey to find THE treasure after his death! Elegantly runs away from trouble and effortlessly solves all faced problems.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1+

Processor: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities

DirectX: Version 10

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Sticks And Bones-DARKSiDERS با لینک مستقیم

ADs