دانلود بازی Stonewall Penitentiary برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Stonewall Penitentiary یک اثر ماجراجویانه اسرارآمیز با تم تاریک و قهرمانانه می باشد که حس و حال خوبی را به بازیکن القا می کند و با بهره گیری از رمان های گرافیکی ترسناک، توانسته است تا یک اثر درگیر کننده با حالت نقش آفرینی را ارائه دهد. بازی دارای سبک کلاسیک خاص خودش می باشد که می توانید آن را تجربه کرده و به ترک و دلهره خاص و جیغ آوری در این بازی برسید. سبکی که این بازی پیش گرفته است را می توان بسیار شبیه به سری فیلم های اره و جیغ مرتبط دانست. وظیفه شما در بازی Stonewall Penitentiary کشف راه های فرار از دست قاتلی می باشد که شما و شش نفر را به دام انداخته و در یک ساختمانی اسیر کرده است. حال این شما هستید که باید بر ترس خد غلبه کرده و با حل پازل های بازی نجات پیدا کنید.

Stonewall Penitentiary PC-PLAZA

دانلود-بازی-Stonewall-Penitentiary

این بازی در زندانی به نام Stonewall جریان دارد و باید دید که به محلی برای نجات شما بدل می شود، یا محلی قبر شما. بازی Stonewall Penitentiary مبتنی بر شخصیت دونقطه ای می باشد و شما باید روی روایت داستانی و دیالوگ ها تسلط داشته باشید و در نهایت بهترین انتخاب ها را انجام دهید. صفحه نمایش می تواند حالت کاراکترها را به شما نشان داده و انتخاب ها را در اختیارتان قرار دهد. انتخاب هایی که روی سرنوشت شما و دوستان شما تاثیرگذار خواهند بود.

با دانلود بازی Stonewall Penitentiary شما در حالی از خواب بیدار می شوید که تک و تنها در گوشه ای سازه خرابه گیر افتاده اید و بی خبر از دوستان خود، سعی می کنید که حالت خود را ریکاوری کرده و در نهایت شروع به گشت و گذار در ساختمان کنید. در این زندان، هفت مظنون وجود دارد و هر یک از آنها می توانند قاتل باشند. شما باید از مهارت های کاراگاهی خود استفاده کنید و متوجه شوید که کدام یک از دوستان شما می تواند یک قاتل باشد. هر کدام از شش نفر و خود شما، دارای شخصیت های پرداخت شده ای هستید که یکی از نقاط قوت این بازی زیبا محسوب می شود.

info

Stonewall Penitentiary is an indie murder mystery adventure that is presented in the visual style of graphic novels. It pays tribute to Agatha Christie’s classic And Then There Were None and horror thrillers like Scream and Saw. Discover why you and six others were kidnapped by an unknown captor as you search an eerie prison and solve mind-bending puzzles to determine “whodunit!”

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP or later
Processor: Pentium 4
Memory: 2 GB RAM
Graphics: any
Storage: 2 GB available space
Sound Card: optional but highly recommended
Additional Notes: Native resolution: 1366×768; rescales to fill screen

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Stonewall Penitentiary-PLAZA با لینک مستقیم