دانلود بازی Strength of the Sword ULTIMATE برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Strength of the Sword ULTIMATE یک بازی سرتاسر اکشن است که المان های نقش آفرینی را در خود جای داده. داستان بازی ساده است…! این شما هستید با شمشیری بزرگ، موشک انداز حرفه ای و سلاح کشنده ای که آتش مرگبار بر سر دشمنان می ریزد. این بازی دارای گرافیک سه بعدی بوده و به صورت سوم شخص با حال و هوای آرکید و اکشن روایت می شود. مبارزات بازی به صورت تاکتیکال و مهارت-محور است که با پیشروی شما در گیم پلی، مهارت های رزمی شما افزایش پیدا می کند. باس های بی نظیر، موجودات عجیب و غریب و داستانی ساده از ویژگی های بارز این اثر است. این بازی اثری از استودیو Ivent Games می باشد که در ۲۳م آگوست ۲۰۱۹ در شبکه استیم و مایکروسافت به صورت رسمی منتشر شده است.

شاید بهتر باشد بازی Strength of the Sword:ULTIMATE را به نام Fan Edition (نسخه ی دلخواه طرفداران) نامگذاری کرد. چراکه تمامی درخواست های کاربران در طی توسعه ی این بازی لحاظ شده و تماما چیزی آماده شده که کاربران خواسته اند. این احترام تیم توسعه دهنده به طرفدارانش، می تواند برگ برنده ی این اثر باشد. تیم دونفره ای که این بازی را برای اولین بار بر روی کنسول PS3 منتشر کردند، تصمیم گرفتند تا با گوش کردن به نظرات طرفدارانشان، این بازی را بهبود داده و در نهایت برای پلتفرم PC منتشر کنند. بخش لیدربورد بازی که درواقع PVP Mode نامیده می شود، می تواند لذت چالش را در بازی دوچندان کند. شما وارد معقوله ی “چه کسی بهترین است؟” خواهید شد و برای بهترین بودن تلاش می کنید. حالت کو-آپ در نسخه ی ULTIMATE بازی تعبیه شده تا بتوانید با دوستان خود در میدان نبرد شرکت کرده و ساعت ها سرگرم شوید.

Strength of the Sword ULTIMATE PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Strength-of-the-Sword-ULTIMATE

 

info

A Fighting game combined with a BRAWLER! With a huge sword, rocket launcher and a FLAMETHROWER! The game is a 3D, third-person, arcade-style, action-game that combines the tactical and skill-based combat of a Fighter with the progression, overwhelming odds, and awesome boss battles of an old-school Brawler!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or later

Processor: Core 2 Duo, 1.6 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: DirectX 10 compatible video card

DirectX: Version 10

Storage: 2 GB available space

Sound Card: XAudio compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or later

Processor: Core i3 or better

Memory: 2 GB RAM

Graphics: DirectX 11 compatible video card

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 2 GB available space

Sound Card: XAudio compatible sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Strength of the Sword ULTIMATE-HOODLUM با لینک مستقیم

ADs