دانلود بازی Subdivision Infinity DX + Update v20190821 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

بازی Subdivision Infinity DX را می توانید در سبک نبردهای فضایی دنبال کنید و از داخل کابین فضاپیمای خود، همه دشمنان خود را به آتش بکشید. بازی بیش از ۳۰ ماموریت جذاب برای شما خواهد داشت و باید چندین سیستم سلاح را در فضاپیمای خود فعال کنید و دشمنان را در یک چشم به هم زدن نابود کنید. این بازی شامل باس فایت های جذاب است و سرعت باورنکردنی را در یک نبد به شما نشان می دهد. ماموریت های بازی شامل گیم پلی سریعی است و علیه دشمنان مختلف دنبال می شود. این دشمنان مکان های خیره کننده فضا را به تسلط خود گرفته اند و شما کم کم باید آنها را آزاد کنید. باید سفینه های جدید بسازید و نیروهای خود را در آن قرار دهید. مهارت های رزمی شما کم کم بالا می رود و باید با قدرتمندترین دشمنان روبرو شوید. برای جنگی بزرگ آماده شوید و سلاح های خود را به کار گیرید. ارتقا سلاح ها از بهترین بخش های بازی است و بسته به استراتژی خود باید دو سلاح اصلی برای خود انتخاب کنید.

Subdivision Infinity DX PC-CODEX

آپدیت بازی Update v20190821-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Subdivision-Infinity-DX

بازی Subdivision Infinity DX از یک خط داستانی جذاب بهره می برد و شما را به تحقیق روی یک نیروی رادیواکتیو ارسال می کند. اسرار تاریکی در فضا می بینیم که باید نگاه دقیقی به آنجا بیاندازید و سیارک های بسیاری را در آن استخراج کنید. مواد معدنی نادر در واقع حکم جوایزی برای شما دارند و باید از آن ها برای ارتقا سفینه های خود ساتفاده کنید. بازی را می توانید با یک گیم پد تجربه کنید و سرعت را در کارهای خود بالا ببرید. مبارزات بازی در فضاهای تنگ دنبال می شود و باید سرعت عمل بالایی در جا به جایی داشته باشید و مراقب شلیک های سریع دشمنان خود باشید. گرافیک بازی و انیمیشن برخورد گلوله ها عالی است و از نظر بصری بازیکنان را راضی نگه می دارد.

info

Step into the cockpit of an intergalactic fighter and explore the great expanses of outer space. With more than 30 engaging story missions and sidequests spanning several star systems, Subdivision Infinity is an action-packed journey brimming with dogfights, boss battles, and more set against the stunning wild outer reaches of the cosmos.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows Vista or newer, 64-bit

Processor: Intel Core i3

Memory: 2 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 480

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows Vista or newer, 64-bit

Processor: Intel Core i5

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 770

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v20190821-CODEX با لینک مستقیم

—————

دانلود بازی Subdivision Infinity DX-CODEX:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs