دانلود بازی Sunless Skies – Wayfarer Update برای کامپیوتر

بازی Sunless Skies یک اثر ترسناک گوتیک است که با المان های نقش آفرینی ارائه شده است. بازی روی اکتشاف و داستان سرایی تمرکز کرده است و شخصیت های بسیار زیادی هم دارد. درواقع این شما هستید که باید این لوکوموتیو بخاری را به جلو هدایت کنید و دستورات لازم را بدهید. تنها چیزی که بین شما و این مسیر قرار دارد، یک اراده طوفانی است. باید با خرید سلاح های بسیار و تجهیزات موردنیاز، در محیط بازی پیش روید و یک جهان منحصربفرد را کشف کنید.

این جهان با تمام زیبایی هایش بسیار خطرناک است و دلهره آور حس می شود. شما کاپیتان این لوکوموتیو هستید و باید خدمه را در جهت اهداف خود آموزش دهید. زمان بندی و استفاده از تجهیزات اهمیت بالایی دارد و در این مسیر دراز نیازتان می شود. باید بیشتر در نقشه بازی عمیق شوید و تاریکی را در جهان تاریک لندن حس کنید. از جناح های مختلف به شما حمله می شود که هر کدام قابلیت خاصی دارند و با برنامه های مختلف به شما ضربه می زنند. خدمه ترور می شوند و این مدیریت شما است که می تواند اوضاع را بروفق مراد نگه دارد.

Sunless Skies Wayfarer PC-CODEX

آپدیت بازی Update v1.2.3.0-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Sunless-Skies-Wayfarer-Update

با دانلود بازی Sunless Skies می توانید با هرگونه خطری مقابله کنید و از دانش و ثروت خود برای ایجاد تعادل در بازی استفاده کنید. با پیشروی افسران دیگری را هم مشاهده خواهید کرد که به کمک آنها نیاز دراید و باید در کشف های بعدی از انها استفاده کنید. جنبه های مختلفی از شخصیت های داستان ری ماجراها تاثیرگذار هستند و کم کم به تکامل می رسند. این تکامل روی اعمال گذشته خود شما استوار شده است و رویدادهایی که تجربه کرده اید تاثیرگذار خواهند بود. جهان بازی از ویرانه هایی تشکیل شده است که گرد و غبار همه جای ان را فرا گرفته است و یک ریل دلهره آور تنها راه شما برای رسیدن به هدف نهایی است.

info

Sunless Skies is a Gothic Horror roleplay game with a focus on exploration and exquisite storytelling. The only thing between you and the waste-winds, storms and cosmic lightning is your engine. Tend and upgrade it, buy weaponry and exotic equipment, and keep her hull in good shape to hold the hostile Heavens at bay.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Pentium 2Ghz or AMD equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DX9 (shader model 3.0) or DX11 with feature level 9.3 capabilities

Storage: 4500 MB available space

Sound Card: DirectX 9.0c compatible

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.2.3.0-CODEX با لینک مستقیم

—————-

توضیحات: نسخه پیش رو دارای دیتای اصلی بازی و تمامی آپدیت ها تا 9م آپریل 2019 می باشد.

—————-

دانلود بازی Sunless Skies Wayfarer-CODEX با لینک مستقیم