دانلود بازی Super Cane Magic ZERO + Update Build 25.04 برای کامپیوتر

Super Cane Magic ZERO از آن دست بازی های لوکال کو-آپ است که می تواند روزها شما را به همراه دوستانتان سرگرم کند. این بازی در سبک اکشن، نقش آفرینی و خنده دار است که استودیو Studio Evil آن را توسعه داده و با نمرات مثبتی از سمت گیمرها مواجه شده است. خود را تجهیز کنید، فشنگ های خود را آماده کرده و با استفاده از موزهای بومرنگی به مبارزه با “سیب زمینی بزرگ” عازم شوید. گیم پلی بازی بسیار گسترده می باشد و دنیایی عظیم پیش روی شماست که بیش از ۱۵کاراکتر متعدد در آن در طی مراحل برای شما آنلاک می شوند و صدها آیتم جذاب برای جمع آوری شما قرار گرفته است. این بازی را می توانید با دوستان خود به صورت ۱ الی ۴نفره در ۸محیط جذاب نیز تجربه کنید. دقت کنید که حالت لوکال به صورت اسپلیت اسکرین است و خبری از حالت مالتی پلیر آنلاین نیست!

شما باید در تپه های خطرناک Minestronya به عنوان کاراکتر Dude حضور یابید! نانوایی که قدرتش را از بیکن می گیرد و مبارزه می کند. دشمنان شما انسان های آتشینی به نام Dudette هستند که لوله کش های توقف ناپذیر می باشند. شما می توانید جنگجویی تمام عیار باشید، یا فقط خرابی ها را اصلاح کنید و یا یک اینفلوئنسر در رهبری افراد باشید. بخش داستانی بازی Super Cane Magic ZERO حدود ۲۰ساعت است که کاراکترهای آن توسط گرافیست معروف یعنی Simone Albrigi طراحی شده است. هریک از کاراکترها دارای ذائقه ی غذایی منحصر به فرد خود می باشد که می تواند چهار گونه ی متعدد را بخورد و شما باید تناسبی درست برای آن ها پیدا کنید. درخت های باور در گیم پلی بازی قرار دارند که تعداد آن ها ۷عدد است و شما باید چیزی که کاراکترهایتان به آن ها اعتقاد دارند را انتخاب کنید.

Super Cane Magic ZERO PC-PLAZA

آپدیت بازی Update Build 25.04-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Super-Cane-Magic-ZERO

info

Venture the dangerous hills of Minestronya as Dude, a Baker with the power of bacon! Confront angry fire-people as Dudette, the unstoppable Plumber! Defrost the laser volcano as Dudward, the Candy-Healer-Wizard, or just be awesome as Dudorah the Influencer! Super Cane Magic ZERO is a local co-op Action RPG for 1 to 4 players.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (32 or 64 bit)

Processor: Intel Core2Duo 2GHz or AMD equivalent (or better)

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD series 5000 (or better) or discrete video card

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2250 MB available space

Additional Notes: Windows-compatible keyboard and mouse/touchpad, or controller required (Xbox 360, Xbox One or Play Station 4 controllers recommended).

سیستم پیشنهادی:

OS: Microsoft Windows 7 (SP1) / 8 / 8.1 / 10 (32 or 64 bit)

Processor: Intel Core i5 series or AMD equivalent (or better)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 512 MB DirectX 9.0c compatible graphics card (shader model 4)

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2250 MB available space

Additional Notes: Windows-compatible keyboard and mouse/touchpad, or controller required (Xbox 360, Xbox One or Play Station 4 controllers recommended).

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update Build 25.04-PLAZA با لینک مستقیم

———-

دانلود بازی Super Cane Magic ZERO-PLAZA با لینک مستقیم