دانلود بازی Super Dragon Ball Heroes World Mission برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2رای)
Loading...

نسخه غربی بازی Super Dragon Ball Heroes World Mission به صورت کامل و همراه تمامی بسته های الحاقی، توسط گروه SKIDROW منتشر شد. این بازی یک اثر تاکتیکال و کارتی است که با تقابلات هیجان انگیز، استراتژی های عمیق بازی های کارتی و داستانی جذاب ادغام شده است که در دنیای قهرمانان دراگون بال روایت می شود. این بازی قرار است ادامه داستان Dragon Ball Xenoverse را روایت کند. در این بازی شاهد کاراکتر جدیدی به نام Sealas خواهیم بود که به تازگی نه تنها به عنوان Time Patroller جدید شناخته می‌شود بلکه وی ادعا می‌کند که اولین Patroller در دنیای دراگون بال است. تویوتارو، طراح کاراکتر سری دراگون بال سوپر، طراحی این کاراکتر را برعهده گرفته است. Sealas پس از ورود در دنیای دراگون بال یکی از پاترولر‌ها یعنی Trunks را شکست می‌دهد.

کاربران در جریان بازی Super Dragon Ball Heroes World Mission با انتخاب کردن موقعیت‌ کارت‌های خود در محیط آن می‌توانند با حریفان خود مبارزه کنند. در کنار کارت‌های اصلی بازیکنان، کارت‌های حامی نیز در جریان بازی حضور خواهند داشت که به کاربران اجازه می‌دهد که شانس آنها را بالا ببرد و حتی کاراکترها را ارتقا دهد. در حالی که سبک این بازی از دیگر آثار Dragon Ball متفاوت است، در جریان این بازی کاربران می‌توانند با هدایت ۷ کاراکتر در مقابل ۷ کاراکتر حریف مبارزه کنند. امکان استفاده از کارت‌ها برای احضار شخصیت‌های دراگون بال از کل مجموعه در دسترس کاربران قارار می‌گیرد. به گفته سازندگان، این بازی بیش از ۱ هزار و یکصد و شصت کارت جای داده است که به همراه ۳۵۰ کاراکتر ضمیمه بازی شده است. در حالی که وقایع بازی در آینده‌ای مدرن در کره زمین جریان دارد، کمپانی خیالی کپسول کورپوریشن بازی کارتی بر پایه کاراکترهای پیشین توسعه داده است.

Super Dragon Ball Heroes World Mission PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Super-Dragon-Ball-Heroes-World-Mission

وی با این که تمامی همکارانش تا به حال در جستجوی این دروازه توسط بیگانگان وحشی کشته شده اند و خودش نیز تقریبا دیوانه شده است اما باز هم به هر طریقی می خواهد وجود دروازه باستانی پاندوار را ثابت نماید. خبر تلاش و کشف او به کمپانی اطلس می رسد و آنها ارتش خصوصی خود را به پاندورا اعزام می کنند تا Patricia Tannis را دزدیده و محل دروازه را از او بفهمند. طی اتفاقاتی و حمله هایی که رخ می دهد کمپانی Dahl Corporation نیز در پاندورا شکست می خورد و موفق به کشف دروازه و … نمی شود و سران آن و افراد پولدار سیاره را ترک می کنند و مردم عادی و زندانیان خلافکاری که با خود آورده اند را در پاندورا رها می کنند تا مردم توسط این زندانیان دیوانه کشته شوند. با این که کسی دروازه باستانی پاندورا را پیدا نکرده است اما همچنان افسانه آن بعد از سال ها وجود دارد و گروه های زیادی از مزدوران اجیر شده یا شکارچیان گنج و “Vault Hunters” ها برای یافتن آن به پاندورا می آیند اتفاقا یکی از همین گروه ها و شخصیت ها، شخصیت های اصلی بازی هستند که شما کنترل آن ها را بر عهده می گیرید.

info

SUPER DRAGON BALL HEROES WORLD MISSION is a Tactical-Card game packed with exhilarating confrontation, deep card game strategy and a thrilling storyline taking place in the wide Dragon Ball Heroes universe!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1, 64-bit

Processor: Intel Core i3-4160 or AMD FX-4350

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 660 or Radeon HD 7850

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 4 GB available space

Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10, 64-bit

Processor: Intel Core i3-6100 or AMD Ryzen 3 1200

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 950 or Radeon RX 280

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 4 GB available space

Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Super Dragon Ball Heroes World Mission-SKIDROW:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

—————-

دانلود نسخه فشرده FitGirl با حجم 1.8گیگابایت با لینک مستقیم

ADs