دانلود بازی Super Mega Baseball 2 + Update 10 برای کامپیوتر

سری فوق العاده و تحسین برانگیز Super Mega Baseball همراه با گرافیک خیره کننده بازگشته است و در نسخه جدید خودش، ویژگی های خارق العاده ای را ارائه داده است. قابلیت سفارشی سازی تیم ها و حالت های چندنفره آنلاین از جمله بخش هایی است که در نسخه جدید انتظار بازیکنان را می کشد. مکانیک بازی Super Mega Baseball 2 قابل دسترس تر شده است و شاهد مهارت چرخش عمیق تری در بازیکنان هستیم که کنترل بهتری را ایجاد می کند.

صداهای آرامش بخش و بسیار اسرارآمیز از دیگر بهبودهای بازی است که در شبیه ساز جدی این بازی ورزشی به صورت خارق العاده ای جلوه گر شده است. بازیکنان مبتدی در این بازی می توانند یک حالت ساده را انتخاب کرده و تا مرحله حرفه ای شدن به پیش روند. رقابت ها را در حالت های مختلف مسابقه ای تجربه کنند و پس از کسب مهارت به چالش های یک در برابر یک راهی شوند. مسابقات از چندین حالت تشکیل می شود که می توان به بخش انفرادی، کوآپ محلی و کوآپ آنلاین اشاره کرد. سیستم بسیار انعطاف پذیری نیز در تجربه بازی ارائه شده است که برای این ژانر بسیار دشوار یک امتیاز بزرگ محسوب می شود.

Super Mega Baseball 2 Red Rock Park PC-CODEX

آپدیت بازی Update 10-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Super-Mega-Baseball-2-Red-Rock-Park

با نگاهی به مناظر و موسیقی بازی Super Mega Baseball 2، متوجه می شویم که استادیوم ها دارای کیفیت بهتری شده اند و سازندگان با استفاده از رندر PBR جلای خاصی به این بخش اضافه کرده اند. مدل های شخصیتی جدید و واقع گرایانه تر بودن طراحی شخصیت ها، از دیگر نکات بارز گرافیک بازی است. سرورهای بازی بسیار باکیفیت تر شده اند و شاهد سازگاری بهتر با مدل های رقابتی آنلاین هستیم. برای مثال در هنگام بازی می توانید به صورت همزمان به رقابت های دونفره پرداخته و حالت های کوآپ را با نرخ تاخیر بسیار ناچیزی تجربه کنید. در نسخه جدید این بازی، امکان ویرایش تمام مشخصات بازیکنان و دیگر بخش ها فراهم شده است و حال بازیکنان می توانند به پیکربندی بازیکنان پرداخته و لباس و آرم باشگاه ها را عوض کنند.

در حالت کلی، دانلود بازی Super Mega Baseball 2 تجربه نابی از بیسبال را به بازیکنان می دهد و سعی می کند که بتواند کنترل گیم پلی جالبی را برای هیجان بیشتر به بازیکنان ارائه کند. این موضوع در بخش آنلاین بیشتر به چشم آمده و شاهد فیزیک واقع گرایانه تری هستیم. این موضوع کم می کند که کنترل گام های بازیکنان بهتر صورت گرفته و بازی ریتم حرفه ای تری به خوش بگیرد.

info

The critically acclaimed Super Mega Baseball series is back with gorgeous new visuals, deep team and league customization, and long-awaited online multiplayer modes. Accessible mechanics. Deep skill curve. Visceral pacing. Light-hearted vibe. Serious simulation. Rookie or baseball purist, SMB2 packs a mode for everyone. Compete in ranked matchmaking (1v1), dominate friends in arranged matches (1v1, 2v1, 2v2), or take on the AI (solo, local co-op, online co-op) – all kept fair by Ego, the genre’s most flexible difficulty system.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 8 or newer
Processor: Intel Core 2 Duo or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DX11 compatible
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Additional Notes: Controller recommended

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update 10-CODEX با لینک مستقیم

دانلود آپدیت بازی Update 8-CODEX با لینک مستقیم

دانلود آپدیت بازی Update 7 incl DLC-CODEX با لینک مستقیم

بسته الحاقی El Viejo Stadium DLC در آپدیت شماره هفت قرار دارد!

دانلود آپدیت بازی Update 6-CODEX با لینک مستقیم

———————-

توضیحات: نسخه پیش رو دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا 23م اکتبر 2018 + بسته الحاقی جدید Red Rock Park می باشد.

———————-

دانلود بازی Super Mega Baseball 2 Red Rock Park-CODEX:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs