دانلود بازی Super Street The Game برای کامپیوتر – نسخه HOODLUM

بازی Super Street The Game یک رقابت هیجان انگیز ماشین سواری را ارائه می کند که در واقع تمرکز بیشتر آن روی سفارشی سازی خودرو ها است. می توان گفت که Super Street The Game یکی از اولین عناوینی است که روی سیستم خودروسازی تمرکز کرده است. شما جزئی ترین قطعات خودرو را در اختیار دارید و می توانید خودرو رویایی خود را بسازید. چیزی نباید از قطعات کم کنید و تا می توانید از حالت های مختلف، برای خلق یک خودرو جذاب استفاده کنید.

تجربه این بازی بسیار شبیه به آثار کلاسیک عناوین ریسینگ است. در خیابان ها ویراژ می دهید و می توانید مسابقات نهایی را در بازی تجربه کنید. شما دید وسیعی باید داشته باشید و در خیابان ها، تجربه نابی را به همراه دوستان خود تجربه کنید. دانلود بازی Super Street The Game تصادفات شدید را در خیابان ها نشان می دهد و تخریب های بزرگ، تاثیر زیادی روی روند بازی دارند. بیش از ۶۰ ماموریت در بازی وجود دارد و همه اینها در ۸ حالت مختلف تقسیم بندی شده اند.

Super Street The Game PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Super-Street-The-Game

با دانلود Super Street The Game می توانید رقابت آنلاین چهانفره را تجربه کنید و پشتیبانی گسترده ای از سفارسی سازی در بازی داشته باشید. اتمسفر بازی بسیار جذاب است و حس و حال یک رقابت واقعی را به شما می دهد. نکته بسیار جالب در طراحی گرافیکی است که ماشین ها را به صورت واقعی می توانید طراحی کنید و روی جز به جز آن نقش داشته باشید.

از چراغ ها و بدنه بگیرید تا طراحی فضای داخلی، در این اثر به کار گرفته شده است. موتور خودرو را نیز باید با قطعه های قدرتمند طراحی کنید تا در میدان مسابقه، حرفی برای گفتن داشته باشد. یک دید کلی از اتومبیل به شما داده می شود تا بتوانید قبل از مسابقه دادن، تجربه کامل آن را داشته باشید. مسیرها جذابیت زیادی دارند و می توانید نقطه به نقطه حس و حال حضور در مناطق کوهستانی و جنگلی را داشته باشید.

info

Super Street: The Game is the official arcade racing game for Super StreetTM, the world’s number one in automotive tuning culture. Start from the bottom with nothing but scrap as you build your dream ride part by part, and use it to tear up asphalt in a wealth of different game modes and environments.

Experience intense action-packed classic arcade racing pushing your car to the limit. Customize your ultimate street racer using tons of authentic car parts and unleash it on the streets, leaving behind a trail of spectacular and detailed destruction. Super Street: The Game delivers street racing as it should be.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8.1 & Windows 10)
Processor: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Memory: 6 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2 GB
DirectX: Version 11
Storage: 9 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Super Street The Game-HOODLUM:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم