دانلود بازی Survivalist v68 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

داستان بازی یک سال پس از پاشیدگی تمدن و ورشکستگی Joe Wheeler که یک تاجر موفق و سرمایه گذار عالی می باشد، شکل گرفته است. بازی Survivalist اثری جهان آزاد و نقش آفرینی است که شما آزادی عمل برای انجام هرکاری را دارید. اما مواظب باشید که تصمیمات شما، عواقب خاص خود را دارند. شما باید به دنبال سایر بازماندگان باشید، توجه آن ها را جلب کرده و یک جامعه ی جدید برای خود بسازید. شما باید به دنبال آذوقه باشید، تجارت کنید، کشاوری کرده، به سفرهای ماجراجویانه بروید، در معماهای اخلاقی گوناگون واکنش دهید، به جنگ و مبارزه بروید و اسراری تیره و شوم را برملا سازید.

بازی Survivalist از سیستم گفتمان کاملا هوشمند بهره مند می باشد به طوری که کاراکترها، صحبت های شما را به خاطر خواهند داشت و بر روی طرز فکر آن ها تاثیرگذار خواهد بود. این بازی به ادغام المان های استراتژی درلحظه و اکشن-نقش آفرینی پرداخته و باعث شده تا شما بتوانید دستورات خود را کنترل کرده یا ابلاغ کنید و هر کاراکتری را گوش به فرمان خود نمایید. مبارزات چالش برانگیز و تقابل با زامبی های پرسرعت، نیازمند استفاده از تمامی منابع موجود شماست تا بتوانید زنده بمانید و جامعه ی خود را توسعه دهید.

Survivalist v68 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Survivalist

info

It’s one year after the collapse of civilization and self-centered hedge fund manager Joe Wheeler emerges from his specially constructed bunker in search of food. This is a huge open-world Role Playing Game where you have the freedom to play how you want – but your choices have consequences. Your aim is to find other survivors, gain their respect, and build a community. You’ll scavenge for supplies, trade, plant crops, go on quests, face moral dilemmas, go to war, and uncover dark, terrible secrets!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: XP Service Pack 3

Processor: Dual Core Processor

Memory: 1 GB RAM

Graphics: DirectX10-capable graphics card

DirectX: Version 10

Storage: 160 MB available space

Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or 8

Processor: Quad Core Processor

Memory: 2 GB RAM

Graphics: DirectX10-capable graphics card

DirectX: Version 10

Storage: 160 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Survivalist v68-SiMPLEX با لینک مستقیم