دانلود بازی Test Expected Behaviour برای کامپیوتر + کرک TiNYiSO

بازی Test Expected Behaviour رفتارهای پیش بینی شده یک تریستور مغری را پیگیری می کند که در یک محیط سه بعدی به اطراف می رود و سعی می کند که حالت علمی-تخیلی جالبی را برای بازیکنان تصور کند. بازی دارای معماها و پازل های خاصی است که بازیکن باید آنها را حل کند و بتواند نکته های خاص هرکدام را بیرون بکشد. تجربه عکس العمل سریع نشان دادن و استفاده از مهارت های بازیکن، در این بازی موج می زند و هر کسی باید بتواند بر حسب شرایطی که دارد، از بازی سربلند بیرون بیاید. بازی Test Expected Behaviour پر از مکانیک های فیزیکی و حالت های واقع گرایانه است که باید به صورت کلاسیک دنبال کرده و بتوانید در تمامی اتفاقات بازی عمیق شوید، تا توانایی حل مسائل بازی را داشته باشید.

City of Brass PC-CODEX

دانلود-بازی-T.E.S.T-Expected-Behaviour

با دانلود این بازی، ۱۱۹ مرحله و پازل حساس، انتظار شما را می کشند و برخی از آنها نیز هنوز مشخص نیستند که تا چه حدی می توانند برای شما چالش ایجاد کنند. بارها باید سیستم های حرکتی را در بازی پیاده سازی کنید و بتوانید از زوایای کاملا جدید به بازی نگاهی داشته باشید. ویژگی های اضافی و مراحل فرعی نیز در دانلود بازی Test Expected Behaviour حضور خواهند داشت و شما می توانید از آن ها برای کسب امتیازات و متوجه شدن برخی از پازل های سخت، استفاده کنید. این بازی برخی از قوانین حساس دارد که باید رعایت شوند، در غیراینصورت می توانند در آینده برای شما دردسرساز شوند.

پازل های منطقی طوری هستند که باید با مکانیک چندگانه بازی آنها را حل کنید و حالت منحصربفرد بودن آنها را درک کنید. این منحصربفرد بودن، کمک می کند که بازیکن به صورت غیرخطی بتواند درک داشته باشد و کنترل خیلی از مسائل را در دست داشته باشد. انتقال آگاهی از بدنی به بدن دیگر، یکی از هیجان انگیزترین بخش های بازی است که می توانید تجربه کرده و در فضای منحنی و سه بعدی بازی به دستکاری زمان بپردازید.

info

.T.E.S.T: Expected Behavior is a 3D first-person brain twister in a sci-fi setting. Solve puzzles to test your logic, think outside the box, act fast and use your skills to adapt to unfamiliar situations. .T.E.S.T is full of both new and classic mechanics, but they are so deep that some still aren’t fully revealed. The game will make this clear to you. Again and again you’ll see that each rule always has some additional nuance. This can keep going forever. Keys, doors, moving platforms, even jumping will open up from a whole new angle

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2+
Processor: 1.7 GHz Dual Core
Memory: 1 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon 4870 HD, Intel HD 3000, or equivalent integrated card
DirectX: Version 9.0c
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo at 2.2 GHz, AMD Athlon 64 2.2Ghz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460, AMD Radeon HD 6850
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TiNYiSO را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Test Expected Behaviour-TiNYiSO با لینک مستقیم