دانلود بازی Tavern Tycoon Dragons Hangover برای کامپیوتر

بازی Tavern Tycoon Dragons Hangover شامل کلمه به کلمه و کتاب به کتاب از داستان هایی است که در مورد سربازان شجاع و قدرتمند گفته می شود. هر جنگجو داستانی دارد که مانند شعله آتش در میان تاریک می سوزد. اما باید دید که بعدا چه اتفاق هایی خواهد افتاد. قهرمانان ما پس از کشتن اژدها و نجات به کجا می روند؟ هیچ کس واقعا نمی داند که چه بر سر آنها می آید و آیا بازنشسته می شوند یا خیر. البته تمامی این داستان به شکل دهان به دهان نقل می شود و جایی در میان میخانه ها شاهد افسانه هایی هستیم که در مورد جوانان این ممکلت زده می شود.

حال پس از سال ها خشونت و تجربه نبردهای مختلف، این قهرمانان بیش از همه خسته شده اند و دوباره دوست دارند که جوان باشند. راهی بهتر برای این منظور چه چیز می تواند باشد؟ وظیفه شما در این بازی این است که تاج و تخت پادشاهی را بگیرید و به دنبال گرما بخشیدن به این تخت باشید. همه مهاجمین از طرح های مختلف برای حمله استفاده می کنند و شما شانس کمی برای مقابله خواهید داشت.

Tavern Tycoon Dragons Hangover PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.1-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Tavern-Tycoon-Dragons-Hangover

محیط بازی Tavern Tycoon Dragons Hangover دارای زیبای های رنگی بسیاری است و خواهید دید که رفته رفته با قرارگرفتن عناصر مختلف جان می گیرند. این عناصر را باید کنترل کنید و نگذارید که دشمنان از دیوارها عبور کنند. می توانید دروازه های ورودی خود را بیشتر کنید و راهی برای تجارت پرسود با دیگر ممالک برقرار کنید. شب هنگام این قلعه ها زیبا دیده می شوند و در هنگام نبرد هم گویی آتش از همه جا شعله ور می شود. سربازان خود را به خط کنید و سعی کنید که از یاد و خاطره قهرمانانی دفاع کنید که حال فقط نامی از آنها برای این سرزمین به یادگار باقی مانده است.

info

By word, by book, the tales of the brave and mighty are told in reverie. Every warrior is remembered, his stories spreading like a magician’s flame. But, what happens after the story? Where does the hero go after slaying the dragon, rescuing the damsel and freeing the people from an untold terror? No one really knows what happens to the old and retired soldiers. They listen of course, to the very far fetched stories that are passed down from mouth to mouth. Where? In the very taverns that are bustling with legends and the young at heart.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64bit Windows 7

Processor: Intel Core i5-2300, AMD Phenom II X4 940 or better

Memory: 4 GB RAM

Graphics: nVidia GTX 560

DirectX: Version 11

Sound Card: Windows Compatible Card

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64bit Windows 10

Processor: Intel Core i7-6700

Memory: 8 GB RAM

Graphics: nVidia GTX 970 or better with SM5.0 support

DirectX: Version 11

Sound Card: Windows Compatible Card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com