دانلود بازی Tech Support: Error Unknown v1.018 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Tech Support: Error Unknown یک بازی جالب برای علاقه مندان به کدنویسی و دیباگ کامپیوتری است. شما در نقش یک پشتیبانی فنی کامپیوتری هستید که باید مشکلات مردم را برطرف کنید. شما باید به سیستم های آن ها متصل شوید، با آن ها چت کنید و راهکار پیشنهاد دهید یا حتی نرم افزارهایی که در اختیار شماست را شخصی سازی کنید و به نفع خود استفاده نمایید. این بازی اثری از استودیو Dragon Slumber می باشد که Iceberg Interactive آن را منتشر کرده است. سبک بازی را شبیه سازی، ماجراجویانه، هک کردن و کژوال می توان دانست. این بازی از یک خط داستانی مشخص بهره مند است که حال و هوای شبیه سازی را برای شما جذاب تر می کند.

شما در سازمان ارتباطات Quasar کار خواهید کرد و مدیرعامل شرکت، شما را به عنوان یک کدنویس جدید و ماهر استخدام کرده. شما می توانید در منزل خود کار کنید و نیازی نیست در محل کار حضور داشته باشید. با استفاده از سیستم پشتیبانی Support Desk شما می توانید با مشتریان خود متصل شوید و سیستم Spectrum در ورای تمامی این الگوریتم نهادینه شده است. در بازی Tech Support: Error Unknown شما می توانید از نرم افزارهای متعددی استفاده کنید و یا آن ها را شخصی سازی کنید و مشکلات مردم را برطرف نمایید. شما می توانید با استفاده از GPS، گوشی های گمشده ی مردم را پیدا کنید و ایمیل های سیاه مشتریان را برای وجود ویروس های بالقوه بررسی نمایید.

Tech Support Error Unknown v1.018 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Tech-Support-Error-Unknown

داستان از جایی جالب می شود که شما متوجه اختلالی در سیستم کارمندی شرکت خود می شوید. برخی از افراد شرکت به گروهی ناشناس از هکرها متصل شده اند و برخی دیگر از افراد همان سازمان، قصد دارند تا جلوی آن ها را بگیرند. آیا شما سمت هکرها می روید یا سمت هکرهای کلاه سفید خواهید بود و امنیت را برقرار می کنید؟ تصمیم با شماست! این بازی دارای بیش از ۲۰ پایان مختلف خواهد بود و بنا به تصمیم گیری های شما، بخش های جدیدی از بازی آنلاک خواهد شد.

info

Tech Support: Error Unknown is an adventure game with simulation and puzzle mechanics, which places you in front of a virtual computer. As a tech support specialist new to the job, use a wide array of computer software to solve customer issues or choose to manipulate programs for personal gain. Hack your system to unlock its full potential, GPS track lost phones, scan profiles to blackmail customers, or simply propose they reboot.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or greater

Processor: 1.5 GHz CPU

Memory: 500 MB RAM

Graphics: 1280×720 or better video resolution in High Color mode

Storage: 500 MB available space

Sound Card: Standard onboard sound card

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Tech Support Error Unknown v1.018-SiMPLEX