دانلود بازی The Ballad Singer برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

The Ballad Singer اثری نقش آفرینی و ماجراجویانه است که دنیای فانتزی آن تماما وابسته به انتخابات گیمر خواهد بود. تیم توسعه دهنده سعی کرده تا از کتاب های بازی و داستان های بصری کمک بگیرد تا بتواند اثری را خلق کند که با هیچ بازی دیگری تشابه نداشته باشد. بازی دارای داستانی فانتزی است که دنیای آن باتوجه به حرکات گیمر تغییر کرده و واکنش نشان می دهد. این امر باعث می شود تا شما بتوانید بیش از ۱۷۰۰داستان مختلف و بیش از ۴۰پایان مختلف را تجربه کنید. تصمیمات شما بر شیوه ی روایت داستان کاملا اثرگذار خواهد بود. هر تصمیم شما، هرچقدر کوچک، کاملا حیاتی و تاثیرگذار است! این بازی دارای چهار هیرو می باشد که هرکدام شیوه ی روایی متفاوت خود را دارند.

داستان هایی که شاید به نظر شما نامتقارن باشند و هیچ ارتباطی به یکدیگر نداشته باشند، به زیبایی به یکدیگر متصل خواهند شد. هربار که یک کاراکتر را انتخاب کنید، امکان ندارد یک مبارزه را مجدد تجربه نمایید! بیش از ۴۰۰هزار کلمه و بیش از ۴۰ساعت داستان گویی در این بازی ایجادشده و در کنار ۷۰۰ نقاشی کاملا اچ دی، ۴۰موسیقی متن و ۴۰۰حالت مختلف برای مرگ می تواند گستره ی بسیار مناسبی را ایجاد کند. بازی The Ballad Singer اثری از استودیو Curtel Games می باشد که در ۱۵م فوریه ۲۰۱۹ به صورت نهایی در شبکه استیم منتشر گردیده است.

The Ballad Singer PC-SKIDROW

دانلود-بازی-The-Ballad-Singer

info

We’ve taken elements from game-books and visual novels to develop a videogame with an unprecedented format. TBS offers a fantasy story yet to be written, where the world changes and reacts to the player’s actions. This will allow you to live up to 1700 stories and 40 different endings, your decisions will affect the way the tale unfolds. Every single development and subplot in the story is completely narrated and illustrated, even the smallest ones. In TBS, every choice is crucial.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 32-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

Processor: Intel Pentium 1.4GHz / AMD Athlon x4

Memory: 2 GB RAM

Graphics: On-board graphic card

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

Sound Card: Standard on-board sound card

 

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

Processor: Intel Core i3 / AMD a8

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX / Radeon HD 5850

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Ballad Singer-SKIDROW:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم