دانلود بازی The Caligula Effect Overdose برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی The Caligula Effect Overdose شما را به دنیایی به نام موبیوس می برد که مردم می توانند در آن درد و رنج های دنیای واقعی را فراموش کنند. در این دنیا که توسط یک برنامه به نام آوای کلامی ساخته شده است، می توانید واقعیت و دنیای فانتزی را باهم تلفیق کنید و این امکان را برای خود ایجاد کنید که مثلا دوران دبیرستان لحظات شادتری برای شما باشد. به ظاهر در این جهان زیبا همه چیز ممکن است و کامل بی نظر می رسد. اما درواقع واقعیت چیز دیگری است.

شما در این بازی به جایی می رسید که می خواهید با دیگر دوستان خود از این بهشت غیرواقعی فرار کنید و به دنیای واقعیت بازگردید. از ویژگی های کلیدی بازی می توان به وجود تصاویر پیشرفته و افکت های خاص اشاره کرد که از نمادهای اصلی یک بازی ژاپنی است. دنیای مجازی موبیوس بسیار پیشرفته است و دارای هزاران سناریو جذاب است. پایان دادن به چیزی که خود شما ایجاد کننده آن هستید، می تواند بسیار سخت و دردناک باشد.

The Caligula Effect Overdose PC-CODEX

آپدیت بازی Update v20190314-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-The-Caligula-Effect-Overdose

چهاره های جدید در بازی The Caligula Effect Overdose خواهید دید که در واقع عضوی از باشگاه Go-Home هستند و هرکدام سیستم مبارزاتی خاصی را ارائه می کنند. می توانید از زنجیره های خیالی استفاده کنید با سیستم نوبتی بای سرگرم شوید. این سیستم JRPG نامیده شده است و بسیار هیجان انگیز عمل می کند. شما باید آنچه دشمن می خواهد انجام دهد را پیش بینی کنید و یک استراتژی بی عیب و نقص در نظر داشته باشید. گاهی اوقات این سیستم واقعا سخت است و کنترل همزمان ۵۰۰ دانش آموزی که وارد این دنیا شده اند طاقت فرسا احساس می شود. باید از مهارت های خود استفاده کنید و انها را بهبود دهید تا در منهایت موفق به بازگشت به دنیای واقعی شوید.

info

Mobius. An idyllic world that exists for the sake of letting people forget about the pain and problems of reality. In this world created by a sentient vocaloid program, μ (Mu), reality and fantasy has become blurred, allowing people to relive their high school years in bliss. Yet in this seemingly beautiful and perfect world, something is amiss.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit or later

Processor: Dual-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz or faster

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 450 GTS or AMD Radeon 6770 HD

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

Additional Notes: 3D Resolution Scale at 50%

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 64-bit or later

Processor: Quad-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz or faster

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

Additional Notes: 3D Resolution Scale at 100%

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com