دانلود بازی The Crows Eye برای PC

در ساخت بازی The Crow’s Eye که عنوانی اول شخص ماجراجویی در سبک ترسناک است، از بازی‌های شناخته شده‌ای همچون Amnesia و Bioshock الهام گرفته شده است. بازی The Crow’s Eye یک بازی ماجراجویی اول شخص است که شما در آن کنترل یک مرد جوان را در اختیار دارید که در دانشگاهی به نام Crowswood گرفتار شده است، این دانشگاه زمانی به یک دانشگاه پزشکی خوش نام مشهور بوده است.در این بازی روایت داستان از طریق اسناد، نوارهای ضبط شده و رادیو انجام می‌گیرد، شما با پیدا کردن این سرنخ‌ها به گزارشات یک پلیس و یک پرفسور دست پیدا می‌کنید که بیست سال پیش در این مکان به طرز راز آلودی ناپدید شده‌اند.بازیکنان برای فرار از خظرهای موجود مجبورند به بررسی ارتباط محیط با حوادث غیرطبیعی رخ داده بپردازند و به دنبال کشف معماهایی در محیط اقامتشان باشند. بازیکنان در طول بازی متوجه خواهند شد که بیش از یک دلیل برای ماندن در دانشگاه Crowswood دارند و روند داستانی بازی بدین ترتیب شکل می‌گیرد.

The Crows Eye PC-CODEX

|آپدیت The.Crows.Eye.Update.v20170407-CODEX اضافه شد|

The-Crows-Eye-pc-cover

تصاویری از محیط بازی:

 The-Crows-Eye-screenshots  The-Crows-Eye-screenshots

 The-Crows-Eye-screenshots  The-Crows-Eye-screenshots

 The-Crows-Eye-screenshots  The-Crows-Eye-screenshots

info

 Set against a backdrop of psychological terror, The Crow’s Eye is a first-person adventure in which you control a young man trapped in the abandoned Crowswood University, once a reputed medical college. The complex story is narrated through documents, recordings, and radio, which tell the experiences of policemen and professors who, twenty years ago, were involved in a series of mysterious disappearances. In order to escape, he will be forced to investigate his relation to obscure facts, and decipher the enigmas that his stay there implies. Along the way he will find more than one reason to remain at Crowswood.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or Higher (32-bit or higher)
Processor: Intel Core i3 or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 or equivalent
DirectX: Version 9.0
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or Higher (32-bit or higher)
Processor: Intel Core i5 or better
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750 or better
DirectX: Version 9.0
Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود