دانلود بازی The Elder Scrolls V Skyrim VR برای کامپیوتر + کرک DARKSiDERS

دانلود بازی The Elder Scrolls V Skyrim VR درواقع یک نسخه واقعیت مجازی از بازی اسکایرم است که در تاریخ ۲ آپریل ۲۰۱۸ منتشر شده است. توسعه و انتشار نسخه VR نیز به دست استودیو Bethesda صورت گرفته است. این بازی را می‌توان سومین بازی واقعیت مجازی بتسدا برای PC به حساب آورد، چرا که پیش از این شاهد انتشار بازی DOOM VFR و بازی Fallout 4 VR برای این پلتفرم بودیم. این نسخه علاوه بر بازی پایه شامل کلیه‌ی محتوای انتشار یافته پس از عرضه یعنی بسته الحاقی Dawnguard، بسته الحاقی Hearthfire و بسته الحاقی Dragonborn می‌شود. از نبردهای اژدهایان کهن تا کاوش کوه های ناهموار، در نسخه واقعیت مجازی اسکایرم قرار داده شده است تا بتوانید تجربه ای بی نظیر از یک بازی جهان آزاد را در سبک VR داشته باشید.

The Elder Scrolls V Skyrim VR PC-DARKSiDERS

نسخه کرک شده DARKSiDERS جایگزین شد

دانلود-بازی-The-Elder-Scrolls-V-Skyrim-VR

داستان این بازی در جایی آغاز می شود که در دنیایی به نام Skyrim یک شخص قدرتمند شاه این دنیا را می کشد و شما به عنوان یکی از مضنونین این حادثه در حال انتقال به محلی می باشید که در انجا قرار است به سزای اعمالتان برسید ، در ادامه پس از حمله غیر منتظره یک اژدها به این مکان شما از دست نگهبانان فرار می کنید . همانطور که از توضیح ابتدایی این بازی پیداست بازی دارای یک داستان بسیار قدرتمند و درگیر کننده می باشد که در طول مراحل داستانی بازی در هر بخش نکته ای جدیدی از این داستان برای شما برملا می شود

اسکرین شات:

دانلود-بازی-The-Elder-Scrolls-V-Skyrim-VR دانلود-بازی-The-Elder-Scrolls-V-Skyrim-VR

دانلود-بازی-The-Elder-Scrolls-V-Skyrim-VR دانلود-بازی-The-Elder-Scrolls-V-Skyrim-VR

دانلود-بازی-The-Elder-Scrolls-V-Skyrim-VR

info

A true, full-length open-world game for VR has arrived from award-winning developers, Bethesda Game Studios. Skyrim VR reimagines the complete epic fantasy masterpiece with an unparalleled sense of scale, depth, and immersion. From battling ancient dragons to exploring rugged mountains and more, Skyrim VR brings to life a complete open world for you to experience any way you choose. Skyrim VR includes the critically-acclaimed core game and official add-ons – Dawnguard, Hearthfire, and Dragonborn.

Dragons, long lost to the passages of the Elder Scrolls, have returned to Tamriel and the future of the Empire hangs in the balance. As Dragonborn, the prophesied hero born with the power of The Voice, you are the only one who can stand amongst them.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a virtual reality headset.
OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
Processor: Intel Core i5-6600K or AMD Ryzen 5 1400 or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD RX 480 8GB or better
Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a virtual reality headset.
OS: Windows 10 (64-bit)
Processor: Intel Core i7-4790 or AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 1070 8GB / AMD RX Vega 56 8GB
Storage: 15 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com