دانلود بازی The Fall Part 2 Unbound برای کامپیوتر + آپدیت نسخه v1.1

سرانجام دنباله ی عنوان موفق سال ۲۰۱۴ یعنی دانلود بازی The Fall Part 2 Unboud منتشر شد. همانطور که از نام بازی پیدا است، هوش مصنوعی جدیدی در این بازی با نام A.R.I.D حضور دارد که به دلیل اتفاقاتی که در پایان نسخه اول یعنی The Fall رخ می‌دهد، دیگر مسئولیت محافظت از زره رباتیک را بر عهده ندارد. به جای اینکه وی به دنبال بقای زره رباتیک خود باشد، A.R.I.D سعی می‌کند که خود را در دنیای این بازی زنده نگه دارد. این بازی شما را در نقش A.R.I.D. قرار می‌دهد؛ یک هوش مصنوعی ترک شده که بایستی در برابر قدرت‌هایی که قصد نابودی سیستم عاملش را دارند، ایستادگی کرده و زنده بماند. طبق گفته جان وارنر، کارگردان بازی، مسائلی که در بازی مطرح می‌شوند به پیشرفت‌های تکنولوژیک و ابهامات اخلاقی امروزه مربوط هستند: ” بحث‌ها در مورد تهدیدات هوش مصنوعی رو به افزایش است. می‌توانیم یک هوش مصنوعی خلق کنیم که به ما خدمت کند؟ چیزی که بتوانیم کنترلرش کنیم؟ یا حداقل از سلامت روانی برخوردار باشد و برای ما تهدید محسوب نشود؟ برای یک هوش مصنوعی، سلامت چیست؟ آیا می‌توان آن را به منظور استفاده در یک هوش مصنوعی تعریف کرد و آیا انسان‌ها مفهوم خوبی برای آن دارند؟ چگونه متوجه می‌شوید که سالم هستید؟”

The Fall Part 2 Unbound 1.1 (19833) PC-GOG

نسخه کاملا آپدیت شده v1.1 جایگزین شد

دانلود-بازی-The-Fall-Part-2

دانلود بازی The Fall Part 2 Unbound یک بازی اکشن ماجراجویی است که داستان یک هوش مصنوعی را روایت می‌کند که در تلاش است تا با سه ربات که ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فردی دارند، همکاری کند. هر بخش، داستان خود را نقل خواهد کرد که نهایتا یک داستان منسجم را شکل می‌دهد. بازیکنان بخش اعظمی از داستان بازی را در یک گیم‌پلی مترویدونیا تجربه خواهند کرد. ARID می‌تواند مغز دیگر ربات‌ها را مورد حمله قرار داده و آن‌ها را تحت کنترل خود در بیاورد تا بتواند معماهای پیچیده را حل کند. ARID در جریان سفرش، با دیدگاه انسان‌ها نسبت به موجودیت خودش آشنا خواهد شد.

منبع توضیحات: زومجی

مشاهده تریلر بازی:

 

تصاویری از محیط بازی:

اسکرین-شات-بازی-The-Fall-Part-2-Unbound اسکرین-شات-بازی-The-Fall-Part-2-Unbound

اسکرین-شات-بازی-The-Fall-Part-2-Unbound اسکرین-شات-بازی-The-Fall-Part-2-Unbound

اسکرین-شات-بازی-The-Fall-Part-2-Unbound اسکرین-شات-بازی-The-Fall-Part-2-Unbound

info

Sequel to the 2014 Story of the Year award winning “The Fall”.You are an AI that has broken free of your shackles. Now, a human “User” from across the global network has attacked and infected you with an [ERROR: REDACTED]. Make a new rule: Save Yourself. Hunt them. End them. Do anything. Use anyone. Become Unbound.During your journey, you’ll find and invade three very different robots and attempt to enlist their help. You might be unbound, but your hosts are not. Will you work within their boundaries? Or will you smash them? Do you even have a choice?Warning: The Fall Part 2 will break your protocols.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1+, 8, 10
Processor: 3 GHz dual core
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1050 or equivalent
Storage: 1400 MB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد. پس از اتمام نصب، می توانید بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Fall Part 2 Unbound 1.1 (19833)-GOG با لینک مستقیم

ADs