دانلود بازی The friends of Ringo Ishikawa برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

رینگو ایشی کاوا رهبر یک گروه است که سعی می کند زندگی خوبی را با دوستانش داشته باشد و آخرین پاییز خودش را به بهترین شکل سپری کند. بازی The friends of Ringo Ishikawa روایت جذابی از زندگی این فرد است و قرار است که ماجراجویی های عجیبی را با وی تجربه کنید. داستان بازی با گفتگو پیش می رود و مبارزات فوق العاده هیجان انگیزی تجربه می کنید. مکانیک بازی اعتیادآور است و شما را مجذوب نبردهایش می کند. این مکانیک منحصربفرد است و تاکنون در جایی ندیده بودید. اساسا این بازی از یک دنیای جهان باز تشکیل شده است و عناصر بازی های قدیمی هم در آن قرار دارد. باید با NPC ها همراه شوید و در چرخه شبانه روز به ماجراجویی بپردازید. یک شهر بزرگ در اختیار شما قرار دارد و می توانید در طول روز فعالیت های مخلتفی انجام دهید.

The friends of Ringo Ishikawa PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-The-friends-of-Ringo-Ishikawa

مهمترین مسئله در بازی The friends of Ringo Ishikawa این است که داستان را حس کنید و سعی کنید که کاراکتر بازی را درک کنید. او گاها بدون دلیل با مردم درگیر می شود و گاها هم کاملا مهربان به بازی کردن با آنها مشغول می شود. همراهی با شخصیت وی فوق العاده جذاب است و این زندگی و جریان لذت بخش آن است که شما حس خواهید کرد. شما باید مراقب سلامتی خود باشید و تا می توانید به سیستم مبارزات بازی عادت کنید.

بازی هایی مثل بیلیارد و تنیس را تجربه خواهید کرد و هر بار هم به شکل نه چندان حرفه ای می توانید امتیازات خود را حساب کنید. باند های مختلف از سرتاسر شهر به شما حمله ور می شوند و می توانید قدرت خود را به آنان نشان دهید. بازی شاید از گرافیک مدرنی بهره نبرد، اما موسیقی و سیستم بازی نشان می دهد که سازندگان زحمات زیادی برای بازی کشیده اند. پس فرصت را از دست ندهید و با زندگی ایشی کاوا همراه شوید.

info

A highschool gang leader Ringo Ishikawa trying to live through his last autumn before graduation. With his best friends.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 7
Processor: 1.2 GHZ
Memory: 2 GB RAM
Storage: 320 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و توسط SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The friends of Ringo Ishikawa-SiMPLEX با لینک مستقیم