دانلود بازی The Gardens Between برای کامپیوتر – ریلیز HOODLUM

The Gardens Between یک بازی ماجراجویانه، سورئال و معمایی می باشد که داستان دو دوست صمیمی Arina و Frendt را روایت می کند. آن ها به دنیایی اسرارآمیز وارد می شوند که سرزمین های سرسبز بسیار زیبایی را در خود جای داده است. این دو دوست باید زمان را دستکاری کنند تا بتوانند معماها را حل کرده و اسرار هریک از جزایر را کشف نمایند. داستان بازی درواقع درباره ی جزایری می باشد که این دو دوست در رویاهای خود در کودکی تصور می کردند و حالا به سفری احساسی عازم شده اند تا شگفتی این دوستی خود را بیشتر کشف کنند. آن ها با کشف اسرار موجود در این جزایر درواقع به لحظات با ارزش دوستی خود پی می برند و داستانی دلنشین را تجربه خواهند کرد.

دانلود بازی The Gardens Between نامزد دریافت جایزه از مراسم IGF 2018 بوده و توانسته ۱۷ عنوان دیگر را نیز بدست آورد. وبسایت منتقد Polygon این بازی را یکی از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۱۸ دانسته و یکی از بهترین بازی های سبک ایندی در سال ۲۰۱۸ لقب داده است. استایل هنری بازی The Gardens Between کاملا پویا و مانند کتاب های داستانی می باشد و از ماجراهای تخیلی و دوستانه ای بهره مند می باشد. بیش از بیست باغ سورئال و زیبا برای ماجراجویی پیش روی شماست که با وجود کنترل های ساده بازی، نبود هرگونه صحبت و نوشته و فشار زمانی در گیم پلی می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. موسیقی متن بازی توسط Tim Shiel با حال و هوای کاملا آرامش بخش ساخته شده است.

The Gardens Between PC-HOODLUM

دانلود-بازی-The-Gardens-Between

info

The Gardens Between is a single-player adventure-puzzle game about time, memory and friendship. Best friends Arina and Frendt fall into a series of vibrant, dreamlike island gardens peppered with everyday objects from their childhood. Together they embark on an emotional journey that examines the significance of their friendship.

Manipulate time to solve puzzles and reach the apex of each isle. Follow the duo as they unpack and explore their precious moments spent together, lighting up constellations and illuminating threads of a bittersweet narrative.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 7
Processor: 1.8 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD 4000 Series
DirectX: Version 10
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: 10
Processor: 2.4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce 780
DirectX: Version 10
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Gardens Between-HOODLUM با لینک مستقیم