دانلود بازی The Great Perhaps برای کامپیوتر – نسخه CODEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی The Great Perhaps داستان فضانوردی را روایت می کند که در حالی به زمین بازمی گردد که توسط فاجعه های طبیعی نابود شده است و در میان این ویرانه ها باید یک جسم غیرمعمول را پیدا کند و با مشاهده جلوه هایی از زمان، بتواند به زمان های قدیم بازگردد. شما گذر زمان را در مناظر خالی مشاهده می کنید و محیط و اتمسفر آخرالزمانی در بازی بیداد می کند. شما وظیفه اثبات خیلی از چیزها را برعهده دارید و باید قهرمان دورا پسااخرالزمانی شوید. خطرهای زیادی در این سفر دیده می شود و باید سیاره را نجات دهید. هدف در واقع یافتن علیت این فضایای طبیعی است و بدین منظور پازل ها و معماهای زیادی پیش روی شما قرار دارد. سفر در زمان یکی از المان های اصلی بازی است و فضایی درگیر کننده پیش روی شما می گذارد. بازی از زیبایی شناسی شوروی استفاده کرده است و فضا و شخصیت هایی مشابه را در آن مشاهده می کنیم.

The Great Perhaps PC-CODEX

دانلود-بازی-The-Great-Perhaps

شما در بازی The Great Perhaps می توانید شخصیت های بیادماندنی را با داستان های خاص خودشان ببینید و خلاقیت را در گذشته و حال آنان مشاهده کنید. سبک هنری بازی به صورت هوشمندانه و توسط دست طراحی شده است. این طراحی دوبعدی است و المان های بازی هم حالت ساده ای دارند. داستان پردازی تم اصلی بازی است و گذشته و حال کاراکترها را به همدیگر پیوند می دهد. بازی مبتنی بر یک اتمسفر غمناک است و سعی دارد که از حالتی ناامیدانه در مورد یک فاجعه بزرگ، به امیدی دست نیافتنی در آینده برسد. قهرمان پروری به وضوح در بازی اثبات شده است و شما نه تنها به عنوان نجات دهنده، بلکه باید به عنوان قهرمان هر زمان در بازی شناخته شوید. در برخی حالت ها لازم است که زمان را ثابت نگه دارید و با انجام دادن ماموریت خود دوباره چرخه زمانی را در حال و گذشته و آینده تغییر دهید.

info

The Great Perhaps tells the story of an astronaut returning to Earth destroyed by natural cataclysms. There, among the ruins he finds an unusual artifact — an old lantern, in the light of which you can see glimpses of another time and travel to the past. Experience constant time traveling between an empty, melancholic scenery of the post-apocalyptic Earth and its vivid days gone by.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 (64 Bit)

Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVidia Geforce GTX 650 Ti, AMD Radeon HD 7790

DirectX: Version 10

Storage: 5 GB available space

Sound Card: Direct X Compatible

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64 Bit)

Processor: Intel Core i5 3.0 GHz

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVidia Geforce GTX 750 Ti, AMD Radeon R7 260X

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

Sound Card: Direct X Compatible

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Great Perhaps-CODEX با لینک مستقیم

ADs