دانلود بازی The Great Whale Road The Franks and the Frisians برای PC

به روزرسانی به ورژن v1.2.4 برای دانلود بازی The Great Whale Road که تحت عنوان  The Franks and the Frisians می باشد، در تاریخ ۲۵اکتبر ۲۰۱۷ منتشر شد. این به روزرسانی که با نام The Franks and the Frisians نام گرفته است، تمامی امکاناتی که قرار بود از نسخه بتا در بازی گنجانده شود را فراهم کرده است. هم چنین بازی به امکان اجرا در ۵زبان مختلف انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی و ایتالیایی آپدیت شده است. وجود دو خط داستانی جدید در این آپدیت به شما امکان مشاهده نبردهای Frankish-Frisian در قرن هفتم را فراهم می کند و شما می توانید در هر کدام از جناحین که تمایل دارید، حضور داشته باشید. این امکان می توان ساعت های بسیار زیادی را به گیم پلی شما اضافه کند.

بازی The Great Whale Road در سبک شبیه سازی، ماجراجویی و استراتژیک می باشد که توسط استودیو Sunburned Games طراحی و منتشر شده است. در این بازی باید به عنوان رهبر گروهی با نام Úlfarrsted که ساکن در جزیره ای کوچک در دریای شمال هستند ایفای نقش کنید، Úlfarrsted تشنه قدرت و ثروت هستند و برای آن حاضر به شرکت در سخترین نبردها می شوند اما پس از شکست های متوالی تصمیم می گیرند تا با انتخاب شما به عنوان فرمانده به دنبال راهی برای رسیدن به اهداف خود باشند. تصمیم گیری و استفاده از بهترین گزینه ها مهمترین عاملی می باشد که در سرنوشت گروه تاثیر دارد به طوری که باید حواستان به همه چیز باشد در غیراین صورت با عواقب خطرناکی روبرو خواهید شد. دو فصل تابستان و زمستان در بازی قرار دارد که شما باید برای هریک از آن ها برنامه ای تعیین کنید تا در زمان مواجهه با دشمن با مشکل روبرو نشوید. در این بازی شما اجازه دارید تا حمله کنید، غارت کنید اما باید مراقب باشید تا دنیا را برعلیه خود قرار ندهید زیرا این امر نتیجه ای جز شکست به دنبال ندارد.

The Great Whale Road The Franks and the Frisians PC-CODEX

دانلود-بازی-The-Great-Whale-Road-The-Franks-and-the-Frisians

تصاویری از محیط بازی:

دانلود-بازی-The-Great-Whale-Road-The-Franks-and-the-Frisians دانلود-بازی-The-Great-Whale-Road-The-Franks-and-the-Frisians

دانلود-بازی-The-Great-Whale-Road-The-Franks-and-the-Frisians دانلود-بازی-The-Great-Whale-Road-The-Franks-and-the-Frisians

دانلود-بازی-The-Great-Whale-Road-The-Franks-and-the-Frisians دانلود-بازی-The-Great-Whale-Road-The-Franks-and-the-Frisians

info

The Great Whale Road is a story-driven adventure set in the Early Middle Ages. Travel through an ancient world, sailing along the North Sea and battling foes in turn-based combat. Interactive historical fiction comes to life through its digitally hand-drawn art, colourful characters, atmospheric soundtrack, and deeply researched lore.Fight, trade and discover the story of your village and its heroes. Are you worthy to lead them to renown and riches?

 

Whats new in The Franks and the Frisians:

The two new storylines illuminate the Frankish-Frisian conflict of the 7th century from both sides. This adds a lot of hours and new content to TGWR.

This version includes the following additions and changes:

  • + A Frankish and a Frisian storyline – each with their own heroes and backstories
  • + Auto-end turn during combat
  • + Revised village upgrade trees
  • + Combat balancing tweaks
  • + Over a hundred new event illustrations for key events across all three storylines
  • + A number of trading quests for each of the storylines
  • + Some new sailing events for the Danes
  • + Revised tutorial pages
سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (32-bit)
Processor: Dual Core 2.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or later (64-bit)
Processor: Quad Core 2.5 GHz
Memory: 12 GB RAM
Graphics: 2GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببری

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The.Great.Whale.Road.The.Franks.and.the.Frisians-CODEX با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1: Direct Link

دانلود پارت 2: Direct Link

دانلود پارت 3: Direct Link