دانلود بازی The Incredible Adventures of Super Panda برای کامپیوتر

بازی The Incredible Adventures of Super Panda در مورد یک پاندای شگفت انگیز است که قصد دارد جنگل را نجات دهد. این جنگل در حال فروپاشی است و هیولاهای عجیب و غریب هم از همه طرف به آن حمله می کنند. شدت خرابکاری ها به حدی است ک سرزمین در حال نابودی کامل قرار دارد و پاندا باید سریعا شروع به کار کند. نشانه های اسرارآمیزی از قدرت این پاندا وجود دارد که او را از همه ی حیوانات برای نجات جنگل شایسته تر می کند. یک داستان تاریک برای پاندا ارائه شده است و ماجراجویی وی را وارد فاز جدید می کند. بازی از آثار کلاسیک دهه ۸۰ الهام گرفته است و می تواند مدت ها بازیکنان را سرگرم کند. بازی با هیجان وصف ناپذیری همراه است و به نوعی تداعی کننده گیم پلی بازی ماریو است. گیم پلی بازی هم چالش برانگیز است و سازندگان از تله های هوشمند برای به چالش کشیدن مخاطبین استفاده کرده اند. دشمنان شما دارای حرکات مشخصی هستند و کم کم با موانع هم اخت خواهید شد. تنها به یک ماوس و کیبرد برای تجربه بازی نیاز خواهید داشت.

The Incredible Adventures of Super Panda PC-PLAZA

دانلود-بازی-The-Incredible-Adventures-of-Super-Panda

بیش از ۴۵ سطح در سه دنیای متنوع برای بازی The Incredible Adventures of Super Panda عرضه شده است و هرکدام هم به نوعی ریتم داستانی بازی را پس خواهد گرفت. بازی از یک بخش آنلاین هم برخوردار است که می توانید در آن امتیازات خود را بالا ببرید و در لیدربرد جهانی پیشرفت کنید. در این بازی باید سکه های ارزشمند را جمع آوری کنید و عمیقا در چالش های بازی فرو روید. بازی ارزش تکرار بالایی دارد و می توانید با کاستوم های جدید برای بار چندم این اثر را تجربه کنید. گرافیک بازی از رنگ های شاد تشکیل شده است و شاهد حضور در مناطق جنگلی و بیابانی و قطب ها خواهیم بود.

info

At the verge of decay, Super Panda’s forest needs rescue. Strange monsters have started to appear and bring ruin to the lands. Lead by a series of mysterious signposts that appeared throughout the land. It’s up to Super Panda to save the beloved forest.

A dark and unfolding story that is up to you to resolve. “The Incredible Adventures of Super Panda” was inspired by the platformer games of the 80’s and lovingly crafted for your entertainment. It’s pure game, packed with excitement to keep you playing again and again.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64bit Windows 7/8/8.1/10

Processor: Intel Core2 Duo 2 Ghz or better

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce™ GTX 780 or AMD® Radeon™ R9 290

DirectX: Version 9.0

Storage: 500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 7 / Windows 10

Processor: Intel Core i5-2300, 2.8 GHz / AMD FX-6300, 3.5GHz or AMD Ryzen™ 5 1400, 3.2 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce™ GTX 780 or NVIDIA® GeForce™ GTX 1060-6GB / AMD® Radeon™ R9 290 or RX 570

DirectX: Version 11

Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v20190620-PLAZA با لینک مستقیم

————-

دانلود بازی به همراه کرک نهایی PLAZA با لینک مستقیم